Reinis Porozovs

Esmu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas absolvents. Es piedāvāju klasisko un sporta masāžu, kā arī ārstniecisko masāžu tām ķermeņa daļām, kuras pacientam sagādā neērtības – mugura, apkakles zona, kājas, rokas.

Manuprāt, masāžas ārstnieciskā ietekme atjauno ķermeni, prātu un garu.

Es esmu profesionāls sportists kā arī aktīva un veselīga dzīvesveida piekritējs, tāpēc arī darbā esmu maksimālists. Uzskatu, ka cilvēkam ir svarīgi attīstīt sevi, kā arī palīdzēt citiem, tāpēc lielu darbu ieguldu dziedniecībā ar masāžas palīdzību. Mans mērķis ir palīdzēt cilvēkiem būt veseliem un harmoniskiem.

Piedāvāju gan spēcīgu, atjaunojošu masāžu sportistiem, gan relaksējošu ārstniecisku masāžu cilvēkiem, kurus nomoka pārmērīga fiziska vai garīga spriedze darbā vai kādas veselības problēmas.

Cenšos izprast katra klienta veselības problēmas, lai visefektīvāk varētu palīdzēt uzlabot veselību.

Klasiskā masāža piemērota cilvēkiem, kam patīk spēcīga, dziļi mīcoša un berzējoša masāža, kā arī cilvēkiem, kas nodarbojas ar sportu. Klasiskās masāžas mērķis ir uzlabot asinsriti un limfas plūsmu, nostiprināt imūnsistēmu, izkustināt pasīvos muskuļus, likvidēt dažādas muskuļu sāpes, nostiprināt saites un uzlabot cilvēka veselību.

Masāža ir arī lieliska metode, lai palīdzētu atjaunot prātu pēc smagas darba nedēļas, jo cilvēka ķermenis un psihe ir ļoti cieši saistīti. Viss, kas cilvēku ietekmē fiziski, ietekmēs arī psihoemocionāli. Psihoemocionālās  masāžas iedarbības pamatā ir labsajūta un muskuļu atslābināšana, sava ķermeņa apzināšanās. Laba masāža uzlabo emocionālo veselību.