Kristīne Grasmane

Es un Baha ziedu terapija
Mani sajūsmina pati Edvarda Baha idejas būtība – dabas radītās augu enerģijas izmantošana cilvēka emociju un domu līdzsvarošanai, kas ir katra cilvēka veselības patiesais pamats. Ceļš kopā ar Baha ziediem mani ved pie sevis izzināšanas. Pateicoties ziedu terapijai esmu apzinājusi arī savu šī bīrža dvēseles aicinājumu – dalīties uzkrātajās zināšanās un pieredzē un būt līdzās tiem, kuri meklē dabas gudrībās balstītu veidu, kā attīstīt un pilnveidot savu personību. Par dvēseles aicinājumu pats Edvards Bahs sacījis šādus vārdus: “Cilvēkam ir Dvēsele, kas ir viņa Īstenā Patība. … Mums katram šai pasaulē jāveic Dievišķa misija. Īstenot Dievišķo misiju nozīmē no sirds darīt mīlamu darbu. Ja šo darbu, lai kāds tas arī nebūtu, mīlam vairāk par visu, tas ir Dvēseles aicinājums”.

 

Izglītība: LU Bioloģijas fakultāte, bakalaura grāds bioloģijā. LU Sociālo zinātņu fakultāte, sociālo zinātņu maģistra grāds sabiedrības vadībā. Dažādi apmācību kursi profesionālās un personīgās pilnveides izglītībā

 

Sertifikācija: Baha ziedu terapijas praktiķe – konsultante. Sertifikāts nr. 01/2013

 

Piedāvā: Induviduālās konsultācijas Baha ziedu terapijā.

 

Kā notiek konsultēšana?
Tā ir saruna par jūsu emocionālo pašsajūtu, kuru gribat līdzsvarot vai mainīt ar šīs terapijas palīdzību. Konsultācijas ilgums līdz 60 minūtēm. Sarunas laikā konsultants palīdz jums apzināt šī brīža emocionālo pašsajūtu un piemeklēt terapijai piemērotākos Baha ziedus. Konsultācijā tiek izskaidrota Baha ziedu pozitīvā iedarbība, bet izvēle būs jūsu.

 

Pēc konsultācijas, no izvēlētajiem Baha ziediem, klīnikas speciālists pagatavo jūsu individuālo maisījumu 30ml pudelītē, kuru ieteicams izlietot 3 nedēļu laikā. Sekmīgai terapijas norisei nākamo tikšanos ieteicams plānot pēc 3 -4 nedēļām, vai tad, kad maisījums beidzies. Ieteikumi un norādes ir Baha ziedu praktiķa-konsultanta ziņā, bet izvēle, kā un cik ilgi veikt terapiju, vienmēr paliek jūsu ziņā.

 

Baha ziedu terapijas praktiķi – konsultanti ir tie, kas ir pabeiguši un apguvuši starptautisko Healing Herbs kursa programmu “Ceļvedis Baha ziedu izpratnē un lietošanā” un “Baha ziedu terapijas praktiķis” – konsultants programmu neformālās izglītības iestādē – Baha ziedu terapijas centrs.

 

Konsultē latviešu un krievu valodā.

Skatīt – pieņemšanas laikus.

Jautājumi / Atbildes

Ar prieku atbildēsim uz visiem jūs interesējošajiem jautājumiem. Lūdzu norādiet savu vārdu, e-pastu, un jautājumu vai problēmas aprakstu. Atbildi nosūtīsim uz norādīto e-pastu. Ja vēlaties saņemt atbildi nekavējoties, lūdzu sazinieties ar mums izmantojot lapas augšā norādīto kontaktinformāciju.

*