Inita Volmāre

Ajurvēdas masiere

Savā dzīvē pētu un praktiski izmantoju vairākas vēdu zināšanas viena no kurām ir Ajurvēda – sena vēdu mācība par veselīgu un harmonisku dzīvi. Savienojuma ar jogu šī mācība ļauj gan uzturēt labu veselību, gan palīdz uztvert dzīvi daudz pozitīvāk. Šīs zināšanas palīdz savaldīt ikdienas emocijas, kas savukārt palīdz atrisināt daudzas veselības problēmas.

Masāžas tehnikas apguvu “Reiki” centrā un “Samana” masāžas skolā. Mācoties varēju vērot, ko cilvekam spēj dot ajurvēdas masāža – tā palīdz cilvēkiem atgūt veselību un labsajūtu. Redzot labus rezultātus, man radās vēlme apgūt tieši ajurvēdas masāžu un pielietot iegūtās zināšanas un prasmes, lai nākotnē palīdzētu cilvēkiem.

 

Piedāvā:

  • Champi galvas masāža

 

Champi galvas masāža paredzēta enerģētiskai attīrīšanai un pildīšanai ar enerģiju, plecu masāžu, roku augšdelmu, kakla masāžu, tad galvas masāžu (matainās daļas), sejas masāžu, ausu masāžu.Pēc masāžas vēlams eļļu paturēt matos pēc iespējas ilgāk, jo ēteriskās eļļiņas pastiprina masāžas iedarbību,turklāt stiprina matu saknes un veicina to augšanu.Masāžas iedarbība ir dziļa un ilgstoša. Tas izskaidrojams ar to, ka Champi masāžā tiek izmantotas ēteriskās eļļas, kurām piemīt unikāla spēja iedarboties uz mūsu apziņu un nervu sistēmu. Eļļa tiek iestrādāta pa enerģijas līnijām, kā tās plūst organismā. Masāža nav spēcīga, tā ir glāstoša, relaksējoša.Champi masāžas uzlabo asinsriti un limfas cirkulāciju,apgādā audus ar skābekli,izvada toksīnus,nomierina nervu sistēmu,novērš galvassāpes,atbrīvo muskuļus,noņem saspringumu,uzlabo redzi,koncentrēšanās spējas,piepilda ar enerģiju.

 

  • Muguras masāža jeb Meru Danda Chikitsa

 

Meru Danda chikitsa ir ajurvēdiskā muguras masāža.Cilvēka veselība, atsevišķu orgānu veselība ir cieši saistīta ar mugurkaula stāvokli. Masāža ir lielisks līdzeklis osteohondrozes ārstēšanai un profilaksei,tā atbrīvo mugurkaulu no hroniskiem saspringumiem un noguruma, atjauno tā normālo stāvokli,enerģijas plūsmu mugurkaulā,stimulē limfas cirkulāciju, izvada no mugurkaula rajona sāļus un toksīnus,atbrīvo plecu muskuļus,tā palīdzot noņemt galvassāpes.Tieši muguras masāžas laikā cilvēks var vislabak relaksēties un atbrīvot prātu.

 

  • Kāju masāža

 

Varat izbaudīt kāju masāžu relaksējošas mūzikas pavadībā ar ēteriskām eļļām . Masāža var būt viegla vai spēcīga ,katrs var izvēlēties kāda viņam patīkamāka. Pamazām no kājām sāk pazust smagums, tajās pilnīgi jūtami sāk cirkulēt enerģija, rodas viegluma sajūta, ko piešķir šī masāža. Nokāpjot no masāžas galda kājas ir tik vieglas kā pūciņas, sajūta it kā lidotu virs zemes.Kāju masāža veicina kontaktu  īpaši ar zemi, aizvada negatīvās un vecās enerģijas.

 

  • Roku masāža

 

Roku masāža regulē vielmaiņu un uzlabo aknu un liesas darbību.Marmas punkti uz plaukstām un pirkstiem atbilst dažādiem ķermeņa orgāniem un orgānu sistēmām, tāpēc iedarbība uz šiem punktiem stimulē to darbību un uzlabo asinsriti,atbrīvo no saspringuma. 

 

 

  • Ekspress masāža plecu zonai

 

Ja jums ir mazkustīgs dzīvesveids,psiholoģiska un emocionāla slodze, stress,bieži sāp galva un ir liels sasprindzinājums un sāpes plecos, palīdzēt var plecu masāža.Kakla-plecu zonā biežāk kā citur uzkrājas sasprindzinājums.Sekas ir osteohondroze, kas izraisa galvassāpes,sāpes plecos, mugurā.Ekspress masāža ir domāta cilvēkiem, kam nav pietiekoši laika, lai veiktu ilgās masāžas. 15 – 20 minūtes atradīsies katram, lai baudītu ekspress masāžu. Masāža tiek veikta sēdus stāvoklī.

  • Karsto akmeņu masāža

 

Tā ir sens Austrumu ārstniecības un relaksācijas veids.Masāžu veicu ar jūras  malā salasītiem akmeņiem. Akmeņiem piemīt dziednieciskas spējas,katram no tiem ir sava dvēsele. Akmeņi iedarbojas ar savu enerģētisko strāvojumu,kas radies saskarē ar zemi,ūdeni, sauli un vēju,kas ir dabas enerģijas avoti. Ņemot vērā katra cilvēka individuālo temperatūras izjūtu, akmeņi tiek uzsildīti līdz pat 60 grādu temperatūrai.Silto akmeņu enerģiju, papildina ēterisko eļļu aromāts, kas rada garīgo un fizisko līdzsvaru.Akmeņus izvieto uz muguras,starp kāju pirkstiem, uz pēdām, kā arī plaukstām, jo tieši tur atrodas daudz receptoru, šādā veidā akmens enerģija iedarbojas uz visu ķermeni. Masāžā izmanto arī krāsainos pusdārgakmeņus, kurus uzliek uz enerģētiskajiem centriem – čakrām.Masāžas laikā sajūtas var būt dažādas,kāds jūt, ka viņam it kā uzliek smagumu, kādam šķiet, ka uzliktais akmens ir ļoti, ļoti karsts, kaut gan īstenībā tā nav, vēl citi jūt vēsumu.  Karsto akmeņu masāža mazina vielmaiņas traucējumus, celulītu,nogurumu,stresu, galvas sāpes, osteohondrozi, skoliozi, artrītu, depresijas,uzlabo asins cirkulāciju,nostiprina nervu sistēmu,noņem muskuļu sāpes,muguras sāpes,attīra poras.Karsto akmeņu  masāžu nevar veikt sirds,asinsrites,ādas,onkoloģisku,cukura diabēta slimību gadījumos vai tikai ar ārstējošā ārsta atļauju.Masāžu neveic bērniem un pusaudžiem.

 

 

  • Sambahan visa ķermeņa masāža

 

 

Visa ķermeņa masāža sastāv no enerģētiskas ķermeņa attīrīšanas, mazliet sejas masāžas, ausu masāžas, vēdera daļas masāžas, krūšu daļas masāžas, roku masāžas, kāju masāžas,sēžas masāžas, muguras masāžas,kakla un plecu zonas masāžas, galvas matainās daļas masāžas.

Masāža tiek veikta ar ēteriskajām eļļām.Iedarbošanās uz marmas punktiem stimulē asinsriti un limfas plūsmu,nostiprina nervu sistēmu un imūnsistēmu.Tā ir visa ķermeņa masāža, savienota ar punktu masāžu uz visa ķermeņa daļām.

Masāža tiek veikta ar dabīgajām un ēteriskajām eļļām.Masāžas iedarbība gan relaksējoša, gan dziednieciska. Eļļu pielāgo pacientam, ņemot vērā cilvēka tipu un problēmas raksturu.

Masāža mazina stresu,novērš nogurumu,sasprindzinājumu,dziedina,līdzsvaro un harmonizē organismu,asinsrites un limfas cirkulāciju uzlabo,piepilda ar enerģiju.

Masāžas laikā cilvēka organisms  tiek sakārtots visos līmeņos un atbrīvojas netikai no dažādu slimību izraisītajām sekām, bet arī no šo slimību cēloņiem.

Masāža ir īpaši patīkama, ja vēlamies atpūsties no ikdienas steigas un stresa.

 

 

  • Marma chikitsa ( marmas p-tu masāža )

 

Marmas punkti ir zinātne par ķermeņa dzīvības punktiem. Marma chikitsa ir šo punktu stimulācija iedarbojoties uz tiem ar dabīgajām ēteriskajām eļļām un sildot tos ar Tibetas smaržkociņiem.Masāžai ir ļoti spēcīga enerģētiskā iedarbība. Masāžas laikā uz marmas punktiem cilvēka kermeņa priekšpusē noteiktā secībā uz pleciem, rokām, čakru vietās, uz kājām uzklāj speciālu eļļu un pēc tam no tuva attāluma punkti tiek sildīti ar Tibetas smaržkociņu.

Masāža uzlabo imūno sistēmu,sirdsdarbību,gremošanas sistēmu,aknu,nieru,liesas darbību,attīsta intuīciju,palīdz izteikt emocijas,atbrīvo no sasprindzinājuma.

 

Skatīt pieņemšanas laikus

Jautājumi / Atbildes

Ar prieku atbildēsim uz visiem jūs interesējošajiem jautājumiem. Lūdzu norādiet savu vārdu, e-pastu, un jautājumu vai problēmas aprakstu. Atbildi nosūtīsim uz norādīto e-pastu. Ja vēlaties saņemt atbildi nekavējoties, lūdzu sazinieties ar mums izmantojot lapas augšā norādīto kontaktinformāciju.

*