Inga Muška

Par mani

Man ir no dabas dotas spējas just un strādāt ar cilvēka enerģētiku – bioenerģētisko lauku, kas sevī ietver visu cilvēku kā kopumu – kā fizisko ķermeni, tā arī emocionālo, mentālo, garīgo, sajūtu, sāpju un citus. Pamatā strādāju ar Reiki terapijas metodi, pielietojot papildus arī tādas metodes kā – koučings (mentālā pašvadības metode), krāsu terapija, aromterapija, kristālu terapija, konsultēšana (cēloņu un to risināšanas metožu noteikšana un novēršana)

Jomas caur kurām runā mana sirds – veselība, joga, labdarība, cilvēcība, attiecības, personīgā izaugsme un attīstība. Taču specifiskā jomā – esmu par veselīgu cilvēku kā kopumu – viss mūsu ķermenī ir vienots, neko nevar noņemt, nogriezt vai atdalīt, esam vienots kopums visā – kas esam, no kā sastāvam un kas mums ir apkārt. Veselība, veiksme un panākumi mūs pavada tikai tad, ja viss mūsu ķermenis ir vienots un darbojas sinerģijā – neko neignorējam, neko nemetam ārā, nekam nekāpjam pāri – ļaujam visam būt un lēnām virzāmies uz vienotību sevī caur DABU – iekšējo un ārējo.

Reiki dziedniecība – Reiki ir dziedniecības metode, kura norisinās bez iejaukšanās cilvēka ķermenī, es izmantojot savas rokas (plaukstas), pielietojot Reiki tehnoloģijas un metodes, aktivizēju tajās dzīvības enerģijas. Virzot savas rokas pāri cilvēka ķermenim, pēc savstarpējās pievilkšanās spēka principa arī otrā cilvēkā atsaucās un aktivizējās dzīvības enerģija un, vadot ar rokām to pa cilvēka ķermeni uz vajadzīgajām jeb ievainotajām vietām, ķermenis veic pašizdziedināšanās funkcijas pats caur sevi un saviem resursiem – neko otram nedodu, neko no otra neņemu, tikai izmantoju klientā esošos resursus, vadot tos uz cietušajām zonām, veicinu ķermeņa pašizdziedināšanās, harmonizēšanās, balansēšanās funkcijas.

Kristālu terapija – kristāls ir dabā veidojies kvarca akmens, kura struktūrā ir stingri noteikts režģis (jeb kārtība) kā arī tas rada pjezoelektrisko lauku (elektromagnētisko lauku). Tā kā arī mūsu ķermeņa šūnām ir noteikta struktūra un arī mūsu ķermenis satur magnētisko lauku, tad kristālam ir tendence, tā stingrās struktūras dēļ, caur magnētisko lauku pakārtot visu savai struktūrai un kārtībai. Tādējādi kristāla ietekmes rezultātā uz cilvēka ķermeni, tas sakārtojas atbilstoši dabiskajai kārtībai, ko nodrošina kristāla struktūra, sakārtojot mūsu šūnas un enerģētiku tai atbilstošā dabiskajā struktūrā un kārtībā, veicinot ķermeņa atjaunošanos, līdzsvarošanos, sakārtošanos un pašizdziedināšanos.

Aromterapija – Līdzi kā kristāls tā arī augi dabā satur savu dabas elementu kopumu, kas nodrošina noteiktu funkciju nodrošināšanu dabā. Tā kā visā pastāv nedalāmības princips un arī cilvēks ir dabas elements, tad arī cilvēkā koku un augu elementi veic tās pašas funkcijas, ko tās veic dabā – dziedina, attīra, dezinficē, darbojas kā antioksidanti, antiseptiķi un tamlīdzīgi. Līdz ar to, ar viņu palīdzību ir iespējams sakārtot tos procesus organismā kuri nav līdzsvarā un ir nepieciešams dabas pieskāriens to sakārtošanai. Aromterapijas ietvaros izmantojot dziednieciskos elementus piemeklēju katram un ikvienam atbilstošu ēterisko eļļu kopumu, kas nodrošina organisma līdzsvarošanas un pašizdziedināšanas funkcijas.

Koučings

Koučings tāpat kā visas metodes, ko pielietoju savā praksē ir bāzētas uz manu neiejaukšanos otrā cilvēkā – jeb balstītas tikai un vienīgi uz pašizdziedināšanos, pašsakārtošanos un pašvadību. Koučings ir metode ar kuras palīdzību, pielietojot dažādas tehnikas – vizualizācija, jautājumu veidošana un uzdošana, analīze, domu strukturēšana un vēl daudzas citas metodes, palīdz atrast atbildes uz aktuālajiem jautājumiem caur sevi pašu – atklājot savus iekšējos resursus, rodot risinājumus, sev atbilstošās metodes, nodrošinot savu resursu vadību atbilstoši savām spējām, raksturam, ieradumiem, ikdienai un laika menedžmentam. Palīdz sakārtot un strukturēt problēmsituācijas, sasniegt mērķus, plānot, radīt, atrast savu sirds un dzīves aicinājumu, sakārtot attiecības un vēl daudz ko citu.

Jebkura no šīm dziedniecības metodēm palīdz:

 • Ja nepieciešama veselības uzlabošana vai ārstēšanās – pie jebkuras no kaitēm neatsakoties no ārsta norādījumiem par esošām ārstēšanas metodēm – no medikamentiem drīkst atteikties tikai pēc ārsta norādēm;
 • Emocionālo procesu sakārtošanai, ja ir stress, satraukums, kādas emocionāli ietekmējošas situācijas, sarežģīti apstākļi un tamlīdzīgi;
 • Resursu, spēku, enerģijas zudumu atjaunošanai nespēka gadījumā;
 • Veselības profilaksei;
 • Nervu sistēmas balansēšanai sakārtošanai – tādu slimību un to simptomu novēršanai kā veģetatīvā distonija, depresija, paaugstināta uzbudinātība, bezmiegs un citas;
 • Pie situācijas veicu arī konsultēšanu par cēloņu-seku sakarībām, veselības “zagļiem” jeb slimību un simptomu cēloņiem.

Koučings (atsevišķi no dziedniecības) būs noderīgs ja:

 • Ir neskaidrības kādā situācijā (attiecībās, personīgajā dzīvē, sevis meklējumos, sava aicinājuma meklējumos, neskaidrība cēloņos, kas rada situācijas dzīvē, kas atkārtojas u.c.);
 • Mērķa sasniegšanai, plānošanai, personīgo un citu resursu vadībai, laika menedžmentam;
 • Dzīves līdzsvarošanai un harmonizēšanai – veidojot sev izpratni par savas dzīves struktūru, saturu, atbildības zonām, sfērām un to savstarpējo balansēšanu, dzīves kvalitātes uzlabošanai un cēloņu-seku sakarību noteikšanai un to novēršanai;
 • Nākotnes plānošanai;
 • Savu uzvedības, rīcības, ieradumu kopsakarības apzināšanas un novirzīšana resursos dzīves mērķu sasniegšanā, izmaiņu ieviešanā – sevī kā vienotā kopumā. Ķermeņa un emociju saistību apzināšanās un to novirzīšana resursos jeb dzīves kvalitāti veicinošajos faktoros.

Piedāvāju:

 • Reiki seansu ar aromterapijas, kristālterapijas, koučinga elementiem
 • Koučsesiju

Katras konsultācijas ilgums ir 45 minūtes līdz 1 stunda (gan Reiki dziedniecība gan Koučings).

Izglītība:

Usui Ryoho Reiki – Reiki level I, II and Master & Teacher certification

Usui Ryoho Reiki – Reiki and Colour therapy

Ericson College international – Rīgas koučinga skola – Art and Science of Coaching (Profesija – Koučs)