Inese Elsiņa

Viens no pasaules būtiskākajiem darbības principiem ir Dot un Saņemt. Tas, ko ir gatavs dot katrs no mums, ir atšķirīgs, taču esmu pārliecināta, ka ikviens grib saņemt līdzjūtību, sapratni, atbalstu, mīlestību vārda plašākajā nozīmē, bez kritikas, nosodīšanas, vainošanas. Viens no maniem labākajiem skolotājiem psiholoģijā Markus Štuks reiz teica: „Aizmirstiet savas metodes, ja aiz tām jūs neredzat un nejūtat cilvēku”. Es tiešām esmu laimīga un gandarīta, ka cieņa un empātija ir mana kā psiholoģes darba ikdienas neatņemama sastāvdaļa, tieši tā es dodu pasaulei. Savukārt mani pašu piepilda Latvijas gadalaiki, manu divu dēlu prieka smiekli, vīra atbalsts un mīlestība, biodeja, ticība sev un  tam, ka dzīve nekad nesoda, bet tikai un vienīgi sniedz iespēju.

 

Izglītība: Rīgas izglītības un vadības akadēmijā ir ieguvusi Profesionālo maģistra grādu psiholoģijā. Pirms tam Latvijas Universitātē maģistra grādu Komunikācijas zinātnē un Bakalaura grādu Vācu filoloģijā.

 

Specialitāte: psiholoģe, Latvijas Psihologu biedrības biedre

 

Piedāvā:
– Individuālās psiholoģiskās konsultācijas pieaugušajiem;
– Individuālais psiholoģiskais darbs ar bērniem;
– Psiholoģiskā izpēte pieaugušajiem un bērniem;
– Semināru un grupu nodarbības.

 

Darba metodes:

  • Nevardarbīgās komunikācijas (Nonviolent Communication) trenere grupu darbā ar pieaugušajiem un bērniem (pie NV autora M. Rozenberga skolniekiem Dr.prof. M. Stück un M. Müller, Vācija).
  • Metaforisko Asociatīvo Kāršu (MAK) pielietojuma metodes individuālajā un grupu darbā ar pieaugušajiem un ar bērniem (pie metodoloģijas autora Moritz Egetmeyer, Vācija)
  • Terapeitiskā spēle (Theraplay®) un Maršaka interakcijas metode 1. līmenis (pie Mary Ring, ASV).
  • Marte Meo praktiķis. Marte Meo metodes elementu izmantošana darbā ar ģimeni (pie G. Buša, Latvija).
  • Minhenes funkcionālās attīstības diagnostika 2. un 3. dzīves gadam (pie G. Demidovas, Latvija).
  • Psiholoģiskās konsultēšana, projektīvās un mākslu tehnikas un metodes, kas apgūtas dažādos semināros un darba grupās.
  • Ahenbaha aptauju lietošana un interpretācijas pirmsskolas, skolas vecuma bērnu un pieaugušo novērtēšanai.
  • Psiholoģiskā novērtēšana ar Vekslera intelekta testu bērniem (WISC-IV). 

    Psiholoģisko traumu pārstrāde ar EMDR metodi (Eye Movement Desensitization and Reprocessing jeb desensibilizācija un traumu pārstrāde ar acu kustībām). EMDR ir traumu psihoterapijas metode. I.Elsiņa ir sertificēta EMDR terapeite.

 

Darba valodas: latviešu un vācu valoda

 

Skatīt – pieņemšanas laikus.

Jautājumi / Atbildes

Ar prieku atbildēsim uz visiem jūs interesējošajiem jautājumiem. Lūdzu norādiet savu vārdu, e-pastu, un jautājumu vai problēmas aprakstu. Atbildi nosūtīsim uz norādīto e-pastu. Ja vēlaties saņemt atbildi nekavējoties, lūdzu sazinieties ar mums izmantojot lapas augšā norādīto kontaktinformāciju.

*