Gita Ignace

Uzturs ir ļoti nozīmīga sastāvdaļa ikviena cilvēka dzīvē. Ar to, ko mēs ēdam, tiek ietekmēta mūsu ikdiena, veselība, enerģija, un tas, cik ilgi un kvalitatīvi mēs dzīvosim.

Nesabalansēts, vienveidīgs un neveselīgs uzturs ir nopietns drauds veselībai. Diemžēl, cilvēki dažkārt neaizdomājas par to, kādas sekas var būt no tā, ka nepareizi tiek ēsts, līdz kamēr ir jau par vēlu un nemanāmi piezagusies kāda veselības problēma. Šeit aktuāla paliek Bībeles patiesība – ko sēsi, to pļausi.

Uztura speciālistu var apmeklēt jebkurš un jebkurā vecumā. Uztura speciālista konsultācijas ir ļoti vēlamas tiem: kuri vēlas koriģēt ķermeņa svaru (samazināt vai palielināt to), sirds asinsvadu slimību gadījumā, locītavu slimību gadījumā, vielmaiņas slimību un ēšanas traucējumu gadījumā, pie kuņģa-zarnu trakta saslimšanām, grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā, un katram pacientam, kam nepieciešama individuāli atbilstoša uztura piemērošana, lai sekmētu pamatterapiju, ja radusies kāda saslimšana. Uztura speciālists var izvērtēt jūsu ikdienas uzturu, ēšanas paradumus, analizēt esošās ēdienkartes kļūdas, noteikt svara un auguma mērījumus, vidukļa un gurnu attiecības.

Esmu arī auglības atpazīšanas metodes konsultants. Auglības atpazīšanas metode pirms vairākiem gadiem bija man un vīram pārsteidzošs atklājums. Tā ir palīdzējusi man iepazīt un izprast savu organismu pilnīgi citādā, apbrīnojamā veidā, kā arī, tā palīdzējusi ģimenē ienākt divām, ļoti gaidītām, meitiņām.

Auglība ir ļoti liela dāvana, bet ne katram uzreiz saņemama. Auglības konsultants palīdz pāriem, kuriem ir problēmas ar bērniņa ieņemšanu, mēģina atrast tam cēloni, risina šo problēmu dabīgā ceļā, ieviešot dzīvesveida un uztura izmaiņas (gan sievietei, gan vīrietim).

Nevienam nav noslēpums, ka gandrīz visas kontracepcijas metodes ietekmē sievietes organismu, veicina dažādas saslimšanas. Šī metode, pēc dažādiem rādītājiem, ļauj noteikt sievietes cikla auglīgās dienas, kad var iestāties grūtniecība, tādējādi grūtniecību atliekot, vai gluži pretēji, ieplānojot. Ļoti maldīgs ir uzskats, ka tā ir neprecīza un nedroša metode, jo tiek jaukta ar kalendāro metodi. Un vīrieši, ja vēlaties saprast, kāpēc jūsu sieviete ir tik mainīga, tad arī šīs konsultācijas jums būs ļoti noderīgas.

Ikvienam ir tiesības būt veselam, skaistam un dzīvespriecīgam! Kurš gan tāds nevēlas būt? Dažkārt ir jāievieš tikai nelielas izmaiņas dzīvesveidā, lai mēs šajā dzīvē nevis tikai eksistētu, bet no sirds šo dzīvi arī pilnvērtīgi baudītu!

Izglītība: Rīgas Stradiņa universitāte, bakalaura profesionālais grāds veselības aprūpē un uztura speciālista kvalifikācija (2009); Rīgas Stradiņa universitāte, veselības zinātņu maģistra grāds uzturzinātnē (2011); Ģimenes ekoloģijas institūts, Auglības atpazīšanas metodes konsultants (2013).

Regulāri papildinu savas zināšanas dažādās konferencēs un kongresos, gan vietējos, gan starptautiskos. Latvijas diētas un uztura speciālistu asociācijas biedre.

Sertifikācija: uztura speciālists, auglības atpazīšanas metodes konsultants.

Darba pieredze: Ogres rajona slimnīcas uztura speciālists. Pieredze daudzos projektos, pasniedzot lekcijas skolās, bērnu dārzos, skolēniem, vecākiem par veselīgu uzturu, dzīves veidu un ēšanas kultūru. Lekcijas nometnēs jauniešiem, pieaugušajiem, onkoloģijas slimniekiem, un cilvēkiem ar sirds asinsvadu slimību problēmām.

Piedāvāju:

  • uztura konsultācijas;

  • auglības atzīšanas metodes konsultācijas:

  • pāriem ar samazinātu auglību,

  • pāriem, kas dabīgi vēlas atlikt bērniņa ieņemšanu,

  • sievietēm, ka vēlas sakārtot savu ciklu, samazināt PMS (pirmsmenstruālais sindroms) izpausmes, iepazīt savu organismu citādā veidā.

Konsultācijas latviešu valodā.

Jautājumi / Atbildes

Ar prieku atbildēsim uz visiem jūs interesējošajiem jautājumiem. Lūdzu norādiet savu vārdu, e-pastu, un jautājumu vai problēmas aprakstu. Atbildi nosūtīsim uz norādīto e-pastu. Ja vēlaties saņemt atbildi nekavējoties, lūdzu sazinieties ar mums izmantojot lapas augšā norādīto kontaktinformāciju.

*