Evija Priževoite

Fizioterapiju kā savu profesiju izvēlējos, jo vēlējos būt cilvēks, kurš ir spējīgs palīdzēt cilvēkiem atgūties pēc traumām, to darot bez medikamentu, bet tikai ar savu roku un vingrojumu palīdzību. Fizioterapija piesaistīja ar plašo darbības lauku-varu strādāt gan ar akūtiem gan ar hroniskiem pacientiem, gan palīdzēt cilvēkiem profilakses nolūkos.
Tāpat nespēju iedomāties savu ikdienu pavadot biroja krēslā- man nepieciešama patstāvīga kustība un fizioterpaija pilnībā to nodrošina.
Savas zināšanas ieguvu Rīgas Stradiņa Universitātē, kuru absolvēju 2017.gadā.

Man ir pieredze darbā ar neiroloģiskiem pacientiem – pēc insulta, spinālie pacienti, polineiropātijas, mielīti. Šajā lauciņā patstāvīgi lasu dažādus pētījumus, aprakstus par jaunām tehnikām, lai varētu kvalitatīvāk izveidot individuālus terapijas plānus, kas būtu visefektīvākiem tieši konkrētam pacientam.

Ir pieredze darbā arī ar muguras sāpju pacientiem, kuru mūsdienās kļūst aizvien vairāk pieaugošo ofisa darbinieku skaita dēļ. Šiem pacientiem izvēlos gan manuālas tehnikas, gan teipošanu gan arī izstrādāju individuālus vingrojumu plānus, koncentrējoties tieši uz to, ko ir nepieciešams uzlabot un pilnveidot.

Strādāju arī ar bērniem no 5 gadu vecuma – novērtēju stāju, vadu ārstniecisko vingrošanu, apvienojot to ar spēļu elementiem, lai saglabātu bērnā interesi.

Elpošanas saslimšanu gadījumā apmācu veikt dažādus elpošanas vingrojumus, lai veicinātu pareizu elpošanas stereotipu un veicu arī plaušu drenāzu, kad tā ir nepieciešama.

Fizioterapija, manuprāt, ir unikāla rehabilitācijas nozare, kurā terapeits veido ļoti ciešu kontaktu ar pacientu, tāpēc irsvarīgi izveidot labas attiecības ar pacientu, jo tas jau ir puse no rezultāta. Kad pacients uzticas terapeitam, ir daudz labāka sadarbība, kas veicina pacientu pilnīgāku iesaistīšanos rehabilitācijas procesā.

Papildus zināšanas esmu ieguvusi 2015.gadā Kinezioloģiskajā teipošanā

Pacientiem piedāvāju:

  • Individuālas konsultācijas
  • Masāžu
  • Individuālu vingrojumu kompleksu izstrādi
  • Stājas un gaitas izvērtēšanu
  • Kinezioloģisko teipošanu
  • Individuālas nodarbības
  • Grupu nodarbības

Jautājumi / Atbildes

Ar prieku atbildēsim uz visiem jūs interesējošajiem jautājumiem. Lūdzu norādiet savu vārdu, e-pastu, un jautājumu vai problēmas aprakstu. Atbildi nosūtīsim uz norādīto e-pastu. Ja vēlaties saņemt atbildi nekavējoties, lūdzu sazinieties ar mums izmantojot lapas augšā norādīto kontaktinformāciju.

*