Elīza Auziņa

Ikvienam ir tiesības būt veselam, spēt brīvi pārvietoties, savās iespēju robežās, realizēt sevi dzīvē, sasniegt savus mērķus un būt apmierinātam ar sevi. Tikai cik daudzi patiešām to vēlas un ir  gatavi strādāt pie tā, lai to sasniegtu?

Rūpes par sevi ir cilvēka fundamentāla vajadzība, ko jāpraktizē dienu no dienas, lai izveidotos veselīga attieksme un atbildības  sajūtas veidošana pret savu ķermeni un garu.  Sevis cienīšana un rūpēšanās dod  papildus enerģiju un milzīgu iespēju paaugstināt savu dzīves kvalitāti, dodot iespēju  būt  ne tikai veselam un laimīgam., bet dod iespēju  sevi attīstīt arī citās dzīves jomās.

Fizioterapija ir ļoti pateicīga un universāla rehabilitācijas metode, kura spēj piemeklēt un dot ikvienam , individuālu un speciāli pielāgotu ārstēšanas, slimību profilakses  vai sporta treniņa plānu, kas spēj attīstīt, uzlabot un koriģēt  gan ķermeni, gan kā organismu kopumā.

Esmu  sporta fizioterapeite, aktīva un veselīga dzīvesveida sekotāja. Esmu pārliecinājusies, ka kustība, mērķtiecīgs darbs un ticība saviem spēkiem  spēj  paveikt brīnumaini daudz, vienīgais, kas tiek prasīts no Tevis ir darbs, regulārs  un pacietīgs darbs ar sevi. Taču  pavisam noteikti, tas ir ieguldījuma vērts !

Piedāvāju :

Individuālas konsultācijas

Vingrojumu kompleksa izstrāde

Ārstnieciskā vingrošana  (individuāli, vai grupās)

Funkcionālais treniņš (ķermeņa formas koriģēšanai)

TRX treniņš

Kinezioloģiskā teipošana

Jautājumi / Atbildes

Ar prieku atbildēsim uz visiem jūs interesējošajiem jautājumiem. Lūdzu norādiet savu vārdu, e-pastu, un jautājumu vai problēmas aprakstu. Atbildi nosūtīsim uz norādīto e-pastu. Ja vēlaties saņemt atbildi nekavējoties, lūdzu sazinieties ar mums izmantojot lapas augšā norādīto kontaktinformāciju.

*