Edgars Mednis

Esmu beidzis Latvijas medicīnas Akadēmijas Pediatrijas fakultāti 1995.gadā.

Nostrādāju 9 mēnešus par iecirkņa pediatru MRC Valeo. Tā man bija sava veida grūtniecība, lai saprastu, ka vēlos strādāt ciešā kontaktā ar saviem pacientiem un nodrošināt viņiem individuālu pieeju.
Paralēli darbam pediatrijā sāku studēt homeopātiju.

Esmu mācījies homeopātiju pie Latvijas un Kijevas homeopātijas skolas pasniedzējiem. Viena no manām lielākajām autoritātēm homeopātijā bija un ir itāļu homeopāts Dr. Roberto Petrucci, kura lekcijas turpinu apmeklēt. Tās man iedeva trūkstošo posmu, lai patiesi izprastu homeopātiju.
Papildus esmu vairāku gadu garumā studējis psiholoģiju pie Andras Plotnieces, Viestura Rudzīša un ļoti daudz arī esmu mācījies no saviem pacientiem.
Mans pēdējā laika lielākais ieguvums ir Starptautiskā koučinga institūta rīkotais (St. Pēterburga) un Amina Knowlan un Philipp Guzenjuk vadītais seminārs.
Es uzskatu, ka veselības pamatā ir cilvēka pozitīva attieksme, pirmkārt, pret sevi, kā arī pret apkārtējo vidi un cilvēkiem. Līdz ar to mēs paši ļoti daudz varam mainīt, lai būtu veseli un ne vienmēr ir nepieciešamas zāles vai ārstēšana. Bieži vien pietiek ar izrunāšanos vai uzklausīšanu. Un tad, protams, liels darbs ar sevi.
Saviem pacientiem piedāvāju homeopāta konsultāciju, papildinātu ar padomu, ko iespējams darīt pašam sevis labā. Uzskatu, ka tas ir spēcīgs arguments, lai nebūtu jāslimo ne ar akūtām, ne hroniskām slimībām. Jo, kā zināms, lielākā daļa slimību ir pašu radītas. Līdz ar to, mēs paši varam ar tām tikt galā.

Izglītība: Latvijas Medicīnas akadēmija Pediatrijas fakultāte.

Sertifikācija:

– pediatrs,

– homeopāts.

Darba pieredze: MRC “Valeo”, SWH Medicīnas centrs, privātprakse, “Bobata centrs Attīstība”, “Homeopātijas institūts”.

Kursi:

– Homeopātijas kursi Latvijas Homeopātu asociācijā,

– Kijevas Homeopātijas skola

-Roberto Petrucci (Itālija) vadītie semināri

-regulāri kvalifikācijas paaugstināšanas kursi.

Konsultē:

  • bronhiālās astmas,
  • enurēzes,
  • alerģisku saslimšanu t.s.k. atopiskā dermatīta, neirodermīta,
  • urīnceļu infekciju,
  • vīrusu infekcijas,
  • neiroloģisku saslimšanu t.sk. epilepsijas, bezmiega, veģitatīvās distonijas,
  • locītavu saslimšanu,
  • dažādu akūtu stāvokļu gadījumā,
  • un arī vakcinācijas blakņu gadījumā,
  • iespējamas arī mājas vizītes un attālinātas konsultācijas.

Skatīt – pieņemšanas laikus.

Jautājumi / Atbildes

Ar prieku atbildēsim uz visiem jūs interesējošajiem jautājumiem. Lūdzu norādiet savu vārdu, e-pastu, un jautājumu vai problēmas aprakstu. Atbildi nosūtīsim uz norādīto e-pastu. Ja vēlaties saņemt atbildi nekavējoties, lūdzu sazinieties ar mums izmantojot lapas augšā norādīto kontaktinformāciju.

*

Lūdzu aprēķini! 13 − 8 =