Anita Šķēle

Strādāju kā fizioterapeits jau vairāk kā 4 gadus, uzsākot savas pirmās gaitas studiju laikā. Tad arī atradu savu aizraušanos stādājos ar sportistiem un geriatrijas pacientiem. Uzskatu, ka katram speciālistam ir jāatrod sava niša, kur viņš var sevi realizēt un ar 100% izpratni un pieeju var palīdzēt tiem, kas nāk pēc palīdzības.

Esmu absolvējusi Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmiju 2012. gadā, kur ieguvu bakalaura grādu Sporta zinātnē ar kvalifikāciju Fizioterapijā.

Mana interese par sportu un aktīvu dzīvesveidu mani arī virzīja izvēlēties studijas LSPA un praktizēt ikdienā ar profesionāliem sportistiem. 4 gadus strādāju ārzemēs ar vieniem no pasaules labākajiem šosejas riteņbraucējiem, kas man deva pieredzi un rūdījumu sporta fizioterapijā.

Tad arī pienāca brīdis, kad sastapos ar netradicionālo medicīnu. Ar lielu cieņu pret anatomiju un fizioloģiju, daudzi jautājumi joprojām bija neatbildēti un nedeva vēlamos rezultātus ar pacientiem. Sāku interesēties par cilvēku, kā vienu veselu, kas lieliski iezīmējas austrumu medicīnā, kur speciālists neārstē problēmu jeb simptomus, bet gan cilvēku. Mēs esam unikālas būtnes. Cilvēka dzīve nav iedomājama bez emocijām un jūtām. Mēs nevaram iztikt bez priekiem, ciešanām, dusmām, bez mīlestības un naida. Un tās visas arī ietekmē mūsu fizisko ķermeni un pašsajūtu. Teiciens, “veselā ķermenī vesels gars” precīzi parāda to, ka mūsu psihoemocionālais stāvoklis ir saistīts ar mūsu fizisko ķermeni.

Pēdējos gados esmu apguvusi fizioterapijas metodes kā:

-viscerālā terapija;

-miofasciālā terapija ar kraniosackrālās terapijas elementiem;

-“dry needling”;

-medical cupping;

-instrumentu assistējošā terapija;

-kinezioloģiskā teipošana;

kā arī esmu Augstākā līmeņa Reiki skolotāja un šobrīd apgūstu Shiatsu masāžu.

Mums visiem ir tiesības justies veseliem savā ķermenī un baudīt dzīvi, viss ir atkarīgs no mums pašiem, vai esam gatavi apzināties un atteikties no tā, kas stāv mums ceļā.

Piedāvāju:

-Fizioterapeita konsultācijas;

-Fizioterapeita nodarbības (vingrošana un vingr. apmācība, terapija izmantojot fizioterapijas metodes);

-Masāža;

-Reiki;

-Kraniosakrālo terapiju.

Jautājumi / Atbildes

Ar prieku atbildēsim uz visiem jūs interesējošajiem jautājumiem. Lūdzu norādiet savu vārdu, e-pastu, un jautājumu vai problēmas aprakstu. Atbildi nosūtīsim uz norādīto e-pastu. Ja vēlaties saņemt atbildi nekavējoties, lūdzu sazinieties ar mums izmantojot lapas augšā norādīto kontaktinformāciju.

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>