Ance Šternberga

Speciālitāte: Naturopāte, Naturopātiskā uztura trenere

Esmu naturopāts pēc specialitātes, būtības un pārliecības.

Naturopātijai pievērsos pašas pieredzes vadīta, caur it kā nedziedināmu slimību pretī skaistai, vitalitātes pilnai dzīvei bez sāpēm. Mana pieredze ar reimatoīdā artrīta diagnozi man pavēra plašu skatu dziedniecības pasaulē, es atklāju daudz un dažādu terapiju, dziedniecības rīku, tehniku, kas spēj uzlabot veselības stāvokli.

Esmu pabeigusi Naturopātiskās medicīnas koledžu Londonā un ieguvusi diplomus Naturopātijā (Dip. Naturopath) un Naturopātiskā uztura terapijā (Dip. Naturopathic Nutritional Therapist), iridoloģijā, šobrīd turpinu mācīties augu medicīnu (Herbalism). Tāpat arī papildinu savu zināšanu pūru apmeklējot dažādas konferences Eiropā, apgūstot dažādas progresīvas idejas un metodes uztura un dziedniecības jomās.

Naturopātija balstās uz dabas dziedinošā spēka principu, kur tiek izmantoti dažādi dabas līdzekļi, lai ierosinātu ķermeņa pašdziedināšanās mehānismus. Vai tad, kad iegriežam sev pirkstā mēs stundām ilgi hipnotizējam brūci, mēģinot paātrināt dzīšanas procesus? Mēs taču vienkārši ļaujamies ķermeņa spējai brūci sadziedēt! Tad kāpēc ar hroniskām veselības kaitēm mēs darām tieši pretējo- cenšamies iejaukties dabas procesos, tā vietā, lai tos atbalstītu un radītu labvēlīgu vidi veselības, nevis slimības, veicināšanai. Ķermenis zina kas viņam ir jādara, un labākais, ko mēs varam darīt ir netraucēt šos procesus, bet atbalstīt tos.

Šajā dziedniecības sistēmā tiek aplūkots cilvēka ķermenis kā vesela, nedalāma sistēmu, kas darbojas harmonijā un līdzsvarā gan ar dabu, gan ar iekšējo domu un emociju pasauli, kā arī ārējo un iekšējo ķermeņa vidi, tāpēc naturopāts vienmēr norādīs, cik ļoti būtiski ir līdzsvarot visus elementus savā dzīvē- uzturu, prātu, ķermeni un dvēseli!”

Naturopāts nomainīs ūdeni akvārijā, nevis vedīs zivi pie ārsta, lai sabarotu to ar antibiotikām, un vestu atpakaļ mājās – akvārijā ar netīru ūdeni.

Konsultācijās tiek pārrunātas pašsajūtas, dzīvesveida un uztura kopsakarības, kā arī tiek piedāvāti ieteikumi dzīvesveida un ēdienkartes uzlabošanai.

Jautājumi / Atbildes

Ar prieku atbildēsim uz visiem jūs interesējošajiem jautājumiem. Lūdzu norādiet savu vārdu, e-pastu, un jautājumu vai problēmas aprakstu. Atbildi nosūtīsim uz norādīto e-pastu. Ja vēlaties saņemt atbildi nekavējoties, lūdzu sazinieties ar mums izmantojot lapas augšā norādīto kontaktinformāciju.

*