Agnese Ziediņa – Zariņa

Agnese Ziediņa –Zariņa, Latvijā atpazīstamākā gaišreģe un dziedniece.

Agnese piedzima ar spēju savām acīm redzēt smalko pasauli, cilvēku enerģētiku, mirušos, eņģeļus u.c. būtnes. Agnese jūt cilvēku dziļāko būtību un spēj saņemt informāciju no „Visuma”.

Pirmā Agneses lekcija, uz kuru viņu uzaicināja pastāstīt par savām netipiskajām pieredzēm, pārvērta viņas iedzimtās spējas par ikdienas darbu, jo visi vēlējās saņemt privātu konsultāciju.

Ir četru veidu standarta vizītes, katrai ir sava specifika, tāpēc vairākas nav apvienojamas vienā, tomēr var veikt vienu aiz otras:

  1. Enerģētiskā ķermeņa sakārtošana.

Noderīga (jo īpaši) sportistiem, uzņēmējiem, vadītājiem, tiem kuriem nepieciešams būt vienmēr visaugstākajā enerģētiskajā līmenī.

Cilvēks ikdienas gaitās (jau sākot no dzīves pirmajiem mirkļiem mātes vēderā) no apkārtējo iedarbības, no masu medijiem, pats no savām emocijām uzkrāj sevī daudz enerģiju, kuras nav harmoniskas. Tas viss nosēžas mūsu enerģētiskajā laukā un pakāpeniski sāk veidot savu ietekmi uz ikdienu, situācijām, noskaņojumu, fizisko ķermeni. Biolauka attīrīšana ir vērsta uz dzīvības enerģijas plūsmas atjaunošanu bez jebkādiem citiem enerģētiskiem šķēršļiem, jeb tautā sauktajiem blokiem. Tas ir veids, kā uzlabot savu fizisko, emocionālo veselības stāvokli un zemapziņu. Tas palīdz atvērties un redzēt lietas plašāk. Parasti enerģiju kārtošana notiek no attāluma nepieskaroties konkrētajam indivīdam, tomēr reizēm, lai iedarbība būtu spēcīgāka ir nepieciešams fizisks kontakts.

Kas notiek vizītes laikā?

  1. Enerģētikas sakārtošanas laikā tiek attīrītas čakras, atjaunota enerģijas plūsma tajās.
  2. Tiek atjaunota un pastiprināta dzīvības enerģijas plūsma visā ķermenī.
  3. Tiek noņemti enerģētiskie bloki.
  4. Tiek noņemti lāsti un piebūrumi.
  5. Tiek saņemta informācija par to, kā turpmāk strādāt ar sevi, lai neveidotu jaunus blokus.
  6. Tiek saņemta informācija par cilvēka īpašībām, kuras viņam sevī ir jāvairo un kuras jāmazina, lai veiksmīgāk realizētu savu iekšējo potenciālu.

Ietekme uz veselību:

Enerģētikas sakārtošana bieži līdzi sniedz ļoti būtiskus, vai mazākus uzlabojumus veselībā.

Sakārtojot enerģētiku tiek saņemta informācija ar ko saistīta ir slimība (ja tāda ir) un tiek dotas rekomendācijas slimības pārvarēšanai- kas jādara (ieteiktas piemērotākās metodes veselības atgūšanai konkrētajā gadījumā), tomēr dziedināšana ir atsevišķs konsultācijas veids.

Enerģētikas sakārtošana ir ļoti ieteicama, kā pirmā vizīte pirms jebkuras konsultācijas, jo tās laikā ar cilvēku izveidojas visciešākā saikne un saņemtais informācijas apjoms ļoti atvieglo un papildina pārējās konsultācijas.

99% visu cilvēku enerģētisko ķermeņi ir ar būtiskiem blokiem.

Šeit tikai daži ilustratīvi piemēri no reāliem apmeklētājiem pirms vizītes, savukārt baltais ir cilvēku enerģētiskais stāvoklis pēc enerģētikas sakārtošanas vizītes:


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vizīte nav piemērota sievietēm gaidību laikā!

Kā sagatavoties? Nepieciešama, spēja atrasties miera stāvoklī (guļus/sēdus) seansa laiku.

Aptuveni 40 minūtes ilgst enerģētikas, čakru attīrīšana un atjaunošana. Apmēram 10 minūtes konsultācija par paveikto. Ja atliek laiks, tad ir iespēja saņemt atbildes uz personiskiem jautājumiem par jebkuru tēmu.

  1. Jautājumi/atbildes.

Ja ir vēlme noskaidrot dažādus sev aktuālos jautājumus (tai skaitā saderības izvērtēšana, jautājumi par citām personām, saziņa ar mirušajiem, karjeras iespējas…).

*Saziņa ar mirušajiem.

Noderīga cilvēkiem, kuriem ir palikuši neatrisināti jautājumi, situācijas ar aizgājušo.

Lielākoties tā notiek tieši pēc mirušās personas iniciatīvas. Pie cilvēka pieņemšanas laikā mēdz atnākt mirušais, kurš uzstājīgi vēlās nodot kādu vēsti manam klientam. Šīs vēstis var būt visdažādāko veidu. Ir arī iespēja sazināties ar mirušo, ja dzīvajam tuviniekam ir kāda neizrunāta sāpe vai nenokārtotas lietas ar mirušo personu. Tomēr ne vienmēr šī tipa komunikācija notiek, jo gadās, ka mirušais pirmajā mēģinājuma uz kontaktu var arī neiznākt. Tas saistīts ar to, ka mirušais nevēlas tikt traucēts un iesaistīties zemes notikumos.

*Partnerattiecību jautājumi, cilvēku savstarpējā saderība (darbā, biznesā, sportā, mīlestībā).

Noderīga, lai noskaidrotu ilgtermiņa iespējas kopā sastrādāties, sadzīvot, sasniegt kopīgus rezultātus.

Saderība tiek noteikta apskatot cilvēku kopējo enerģētiku, temperamentu, vērtību sistēmas, kā arī pielietojot gaišredzību, apskatu saderības iespējamo potenciālu.

*Lēmumu pieņemšana.

Ja cilvēks spēj noformulēt jautājumu par sev interesējošu tēmu, kā attīstīsies notikumi vienā, vai otrā gadījumā, tad spēju ieskatīties potenciālajā notikumu attīstībā un ieteikt, tas būs veiksmīgs, vai neveiksmīgs risinājums. Jautājumi var skart darbu, uzņēmējdarbību, sadarbību, attiecības, mājokļu jautājumi.

*Uzņēmēju jautājumi:

*Personāla izvērtēšana.

*Jauna darbinieka piemeklēšana. Atlase no potenciālajiem variantiem. Personības atbilstības izvērtēšana ieņemamajam amatam, godprātīguma, uzticamības, produktivitātes izvērtējums, rekomendācijas viņa motivēšanai.

*Esošo darbinieku izvērtējums- raksturojums-rekomendācijas sadarbībai.

*Sadarbības partneru izvērtējums- raksturojums.

*Potenciālā darbības veida izvērtējums (jauna, papildus).

*Telpu izvērtējums uzņēmējdarbībai.

Atlase no potenciālajiem variantiem. Enerģētiskais raksturojums, lai telpas būtu enerģētiski/emocionāli komfortablas un virzītu uz veiksmi, darbību, stabilitāti. Nenospiestu darbiniekus, neatgrūstu klientus.

*Īpašumu iegāde -izvēle no variantiem un katra raksturojums, enerģētiskā diagnostika- enerģētiska attīrīšana (uz vietas).

Konsultācijai nepieciešams:

Fotogrāfijas!

Protams jāsagatavo interesējošie jautājumi, lai viss iet raiti.

Kā sagatavoties?

Noformulēt precīzus jautājumus. Idejiski: Jautājums, ko man darīt, lai nopelnītu miljonu, kā es varu ieviest uz pasaules mieru, kur man atrast sievu/vīru, kur man atrast direktoru uzņēmumam u.t.t. Šie ir ļoti nekonkrēti jautājumi.

Ir jābūt pašam skaidrībai par savām idejām, vēlmēm vispārējā līmenī. Ir jābūt variantiem un tad es skatīšos konkrēto variantu piemērotību tieši Jums. Piemēram: vai strādāšana dārgmetālu nozarē būs man veiksmīga? Ja, jā, vai man tos labāk ir rakt, vai nodarboties tikai ar starpniecību…? Vai, man iet mācīties augstskolā „X” par uzņēmēju, vai augstskolā „Y” par ārstu? Vai Ivars varētu būt piemērots ģimenes dzīvei, vai arī Nikolajs, kāda ir mūsu saderība? Vai Fredis ir piemērots vadītāja amatam? Vai SIA “Tēvi un dēli” ir godprātīgs sadarbības partneris? … Ceru, ka ideja ir skaidra.

Visiem jautājumiem vajag fotogrāfijas. Savu, visu cilvēku par kuriem ir jautājumi, īpašumu, sadarbības partneru bildes. Ja runa ir par citu uzņēmumu, tad vienalga vajadzētu atbildīgā cilvēka bildi, tieši no kura ir atkarīga jūsu sadarbība. Bildes vēlams pēc iespējas jaunākas. Lai ir redzamas cilvēku acis, lai cilvēks bildē ir viens.

Jautājuma izskatīšanas bez bildes ir daudz darbietilpīgāka un ilgāka, tomēr iespējama.

  1. Saziņa ar sargeņģeli, vai iepriekšējo dzīvju regresija (pēc izvēles).

Process notiek vieglā meditatīvā stāvoklī. Es Jūs pavadīšu šajā ceļojumā un došu norādes, kurām sekojot, Jūs redzēsiet iepriekšējo dzīvju notikumus, kuri rada ietekmi uz šo Jūsu dzīvi. Pēc tā, kad esat redzējuši iepriekšējo dzīvju notikumus un likumsakarības ar šo dzīvi, tad gandrīz vienmēr problēmsituācijas atrisinās.

Kas nepieciešams? Spēja ļauties, uzticēties. Kaut neliela iepriekšēja meditāciju prakse būtiski atvieglos procesu. Vēlama kāda šīs dzīves situācija/situācijas, kuras/kuru cēloni vēlaties iepriekšējās dzīvēs izskatīt.

Pateicoties saziņai ar savu Sargeņģeli ir iespēja saņemt norādījumus, ieteikumus, atziņas, izpratni par visu būtisko šajā dzīvē. Lasīt vairāk par saziņu.

Process notiek vieglā meditatīvā stāvoklī. Es Jūs pavadīšu šajā ceļojumā un došu norādes, kurām sekojot, Jūs satiksiet savu Sargeņģeli. Varēsiet no tā saņemt atbildes, iedvesmu un atbalstu. Pēc šī seansa gūsiet neapgāžamu pārliecību, ka neesat viens un Jums vienmēr ir pieejams vislielākais un spēcīgākais atbalsts, kāds vien var būt. Jūs turpmāk spēsiet patstāvīgi atkārtot šāda veida komunikāciju ar savu Sargeņģeli. Tas ir neizsmeļams resurss idejām, atbildēm, palīdzībai, atbalstam, iedvesmai, mierinājumam.​

  1. Dziedniecības vizīte.

Vizītes laikā tiek dziedinātas konkrētas ķermeņa daļas/orgāni. Vizītes ilgums 10-30 min. (atkarībā no situācijas smaguma pakāpes). Nav paredzēta grūtniecēm. Lai pieteiktu šo vizīti, nepieciešams atsūtīt (uz agnese@domuspeks.com) problēmas aprakstu/diagnozi, savu foto, ar redzamām acīm un dzimšanas datus. Notiek klātienē par ziedojumiem pēc katra sirdsapziņas un iespējām.

Paredzēta veselības uzlabošanai, ātrākai atlabšanai.

Labākam rezultātam, sākumā rekomendēju sakārtot enerģētiku (nav obligāti) un pēc tam veikt dziedināšanu.

Vizītes laikā tiek enerģētiski strādāts ar konkrēto ķermeņa daļu/orgānu par kuru ir sūdzības.

Piezīme: Dažādās situācijās ir dažāds atveseļošanās laiks. Var pietikt ar vienu vizīti un var būt nepieciešamas atkārtotas vizītes.

 

Konsultāciju plašāki apraksti:

https://www.domuspeks.com/konsultacijas