Atbalsti grāmatas “Homeopātiskā revolūcija, vai kādēļ slaveni cilvēki pasaulē izvēlas homeopātiju” izdošanu

“Homeopātija – gudras zāles, gudriem cilvēkiem”

Meklējat veidu kā nostiprināt veselību bērnam? Uzlabot savas darbaspējas? Izturēt lielu slodzi sportā vai biznesā? Aktīvi darboties, labi izskatīties un justies sirmā vecumā?

 

Atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem atradīsiet Dana Ullmana grāmatā par homeopātiju. Lai pēc iespējas plašāks Latvijas iedzīvotāju skaits uzzinātu, kā palīdzēt savam organismam draudzīgā veidā, kā ikviens var pievienoties pasaules elitei, lietojot homeopātiju, aicinām atbalstīt grāmatas ”Homeopātiskā revolūcija, vai kādēļ slaveni cilvēki pasaulē izvēlas homeopātiju” izdošanu. 

 

Grāmatā var iegūt izsmeļošu informāciju gan par homeopātiskās ārstēšanas iespējām, gan pasaules slavu un popularitāti iemantojušiem cilvēkiem (Deivids Bekhems, Tīna Tērnere, Jānis Pāvils II, karaliene Elizabete II u.c.), kuri to izmanto. Lai vērtīgā informācija nonāktu pie lasītāja, ļoti nepieciešami līdzekļi tulkošanas darbiem. Jūs varat veicināt grāmatas izdošanu latviešu valodā, ziedojot “Homeopātiskās izglītības atbalsta fondam”.

 

Tulkotājas Vizmas Zaķes viedoklis par šo grāmatu: “Iepazinos tuvāk ar grāmatas saturu un domāju, ka tas patiesi varētu būt labs materiāls ne tikai homeopātijas popularizēšanai, bet arī visnotaļ cilvēku redzesloka paplašināšanai, jo autora atsauces (milzīgs daudzums atsauču!) gan vēsturiski, gan spektra ziņā ietiecas dažādās dzīves jomās, un savā ziņā tā ir arī tāda kā mazā enciklopēdija.”

 

Grāmatas tulkošanai nepieciešamā summa kopā ir Ls 4433,75 ar PVN, neskaitot maketēšanas darbus.

 

Plašāk par grāmatu:

http://www.quackometer.net/blog/2007/12/homeopathic-revolution-by-dana-ullman.html

http://www.narayana-publishers.com/homeopathy/pdf/The-Homeopathic-Revolution-Dana-Ullman.04387_2.pdf

 

Ziedot var ar pie mums klīnikā Ziedojumu kastītē!

 

Ziedojumu konts :

“Homeopātiskās izglītības atbalsta fonds”

Reģ. Nr.40008193086

Banka  AS PrivatBank
Konts LV05PRTT0256021150200

 

Izdari sevis cienīgu izvēli, lieto homeopātiju un pievienojies pasaules elitei!

Jautājumi / Atbildes

Ar prieku atbildēsim uz visiem jūs interesējošajiem jautājumiem. Lūdzu norādiet savu vārdu, e-pastu, un jautājumu vai problēmas aprakstu. Atbildi nosūtīsim uz norādīto e-pastu. Ja vēlaties saņemt atbildi nekavējoties, lūdzu sazinieties ar mums izmantojot lapas augšā norādīto kontaktinformāciju.

*