Par Mums

2010.gada 9.februāris ir Āgenskalna klīnikas dzimšanas diena!

 • Āgenskalna klīnikas mērķis ir rūpēties par savu klientu veselību un kustību prieku. Mēs sniedzam individuālu pieeju pacienta ārstēšanai un esam viena no pirmajām ārstniecības iestādēm, kuras pamatā ir homeopātiskā ārstēšana. Viens no mūsu ārstēšanas pamatprincipiem ir ārstēt pacientu kopumā, nekaitējot viņa organismam. Āgenskalna klīnika šobrīd ir speciālistu kopprakse kurā mēs Jums sniedzam labāko, ko esam apguvuši.

 

 • Āgenskalna klīnikā Jūs varat saņemt ārsta homeopāta, pediatra, osteopāta, psihologa un fizioterapeita konsultācijas gan fiziskajam ķermenim gan arī garam.

 

 •  Āgenskalna klīnikas telpās valda jauka un patīkama atmosfēra. Šeit Jūs varat justies kā mājās. Pašiem mazākajiem klientiem, spēlējoties rotaļu stūrītī, laiks paiet nemanot, un viņi bieži vien labprāt vēl te uzkavētos. Klienti atzinīgi novērtē mūsu speciālistu darbu un laipno apkalpošanu.

 

 • Jūsu ērtībām bezmaksas ir pieejams arī Wi-Fi!

 

 • Āgenskalna klīnika strādā katru darba dienu. Pie mūsu speciālistiem iepriekš ir jāpierakstās uz konsultāciju, un to var izdarīt arī brīvdienās. Lai saņemtu mūsu pakalpojumus nav nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums. Vienmēr cenšamies rast iespēju, lai klients var apmeklēt speciālistu sev visērtākajā laikā.

 

 

 • Āgenskalna klīnika atrodas Rīgā, Liepājas ielā 34. Pie mums ērti nokļūt gan ar sabiedrisko transportu, gan automašīnu, ko vizītes laikā var ērti novietot tepat stāvvietā.

 

 • Aprošināšanas kompānijām mūsu klīnika izsniedz stingrās uzskaites kvītis ar Jūsu datiem,  kuru varat iesniegt savai veselības apdrošināšanas kompānijai, lai tā segtu izdevumus saskaņā ar Jūsu polises nosacījumiem. Taču šī iespēja, iespējams, pacientam iepriekš jāsaskaņo ar savu apdrošināšanas kompāniju.

 

 • Informācija, kā Āgenskalna klīnika nodrošina iespēju saņemt veselības aprūpes pakalpojumus personām ar funkcionāliem traucējumiem.
 1. Veselības aprūpes pakalpojumi personām ar funkcionālajiem traucējumiem tiek nodrošināti uz vietas Āgenskalna klīnikā.
 2. Personu ar funkcionālajiem traucējumiem iekļūšanu Āgenskalna klīnikā un pārvietošanos pa klīnikas telpām nodrošina  pašas personas ar funkcionāliem traucējumiem vai viņu pavadoņi.
 3. Ja nepieciešama Āgenskalna klīnikas personāla palīdzība, personas ar funkcionālajiem traucējumiem var iepriekš pieteikt veselības aprūpes pakalpojuma saņemšanu Āgenskalna klīnikā pa tālruņiem 26667579 vai 67807283, vai elektroniski nosūtot pieteikumu uz Āgenskalna klīnikas elektroniskā pasta adresi: info@similia.lv
 4. Personām ar dzirdes traucējumiem veselības aprūpes pakalpojumi tiek nodrošināti, saziņā izmantojot vizuālo informāciju un, ja nepieciešams, saraksti.
 5. Veselības aprūpes pakalpojumi personām ar redzes traucējumiem tiek nodrošināti, ja nepieciešams, iesaistot Āgenskalna klīnikas personālu, ērtākai pārvietošanās iespēju nodrošināšanai un cita atbalsta sniegšanai.
 6. Papildus informāciju par iespēju personām ar funkcionāliem traucējumiem saņemt veselības aprūpes pakalpojumus Āgenskalna klīnikā var iegūt, sazinoties ar Āgenskalna klīnikas reģistratūru pa tālruņiem 26667579 vai 67807283.

Jautājumi / Atbildes

Ar prieku atbildēsim uz visiem jūs interesējošajiem jautājumiem. Lūdzu norādiet savu vārdu, e-pastu, un jautājumu vai problēmas aprakstu. Atbildi nosūtīsim uz norādīto e-pastu. Ja vēlaties saņemt atbildi nekavējoties, lūdzu sazinieties ar mums izmantojot lapas augšā norādīto kontaktinformāciju.

*

Lūdzu aprēķini! 77 − 70 =