Tibetas dziedošo trauku masāža

SKAŅAS UN VIBRĀCIJAS MASĀŽA, izmantojot Tibetas dziedošos traukus, ir zināma vairāk kā 2,5 tūkstošus gadu. Skaņas masāžas seansa laikā tiek izmantoti vairāki trauki ar dažādu skaņas tonalitāti. Tibetas dziedošo trauku skaņas sastāv no neierobežotu virstoņu (obertonu) skaņu plūsmas, kuras rada skaņas spirāles un vijas apkārt ar dzirdi uztveramai skaņai.

Dziedošo trauku skaņu vibrāciju frekvences, tāpat kā arī gongu skaņu vibrācijas, atbilst Visuma planetārā līmeņa frekvencēm, tās rezonē ar cilvēka organisma iekšējām vibrācijām un atjauno to sākotnējā līdzsvarā. Dziedošie trauki veido vairākas harmoniskas skaņas vienlaicīgi, kuras rezonē ar cilvēka ķermeni. Tieši skaņa kopā ar trauku radīto vibrāciju uzlabo organisma iekšējās sekrēcijas dziedzeru darbību, veic zināmu slēdža lomu starp simpātisko un parasimpātisko nervu sistēmu.

Austrumu medicīna uzskata, ka slimību cēlonis ir bloķēta enerģiju plūsma cilvēka organismā. Tibetas trauku skaņas masāžas seansa laikā notiek enerģētisko kanālu atbloķēšana, kā rezultātā dzīvības enerģija brīvi plūst pa kanāliem, radot relaksējošu, nomierinošu un stresa noņemošu efektu – stāvokli, kurā atjaunojas fiziskais ķermenis un dvēsele, cilvēks atkal jūtas vesels un laimīgs. Skaņu viļņu iedarbībā tiek panākta dziļa organisma relaksācija, fiziskais ķermenis un dvēsele harmonizējas, mostas organisma iekšējās enerģijas. Pateicoties dziednieciskajai vibrācijai, kas iet cauri visam ķermenim, paaugstinās pašizveseļošanās iespējas, tiek izgaisināti bloki, uzlabojas cilvēka organisma imūnsistēma. Tibetas trauku skaņas ārstnieciskā iedarbība maina apziņu un rada dziļu mieru, dāvā labsajūtu un veselību, uzlabojas atmiņa, parādās enerģija, vairojas prieks, atveras radošums un tiek rasti dziļi personiski atklājumi.

Kā notiek masāža ar dziedošajiem traukiem:
Klasiskā masāža ar šiem traukiem sākas ar cilvēka noguldīšanu, apsegšanu ar pledu un trauku izvietošanu uz un ap cilvēka ķermeni. Tad seko auras attīrīšana ar zvanu un dziedošo trauku skaņām. Izvēlas vienu trauku, ar kuru tiks veikta masāža. Izdarot sitienu vai pavelkot pa trauka malām, tiek radīta vibrācija un skaņa, kas rada ietekmi uz visu cilvēka ķermeni; trauku “dziedāšana” pakāpeniski pārņem cilvēka prātu un viņš iegrimst dziļā, dziednieciskā relaksācijā. Skaņa atver stāvokli, kas līdzsvaro abu smadzeņu pusložu darbību.

Labāka rezultāta sasniegšanai vēlams uz seansu ierasties dabīga auduma apģērbā, bez metāla aksesuāriem vai tos uz seansa laiku noņemt. Lai iegūtu noturīgu efektu, tiek ieteiktas regulāras meditācijas. Seansa laikā notiks atbrīvošanās no enerģijas blokiem, toksīniem, negācijām un tādēļ nepieciešams strādāt ar jaunu pozitīvu nodomu rosināšanu dzīvē, mainot apziņu.

Tibetas dziedošo trauku skaņas masāžas seansus ieteicams, ja ir:
-vajadzība atrisināt kādu konkrētu jautājumu,
-vēlme atbrīvoties no stresa un atvērt radošo potenciālu,
-vajadzība līdzsvarot čakru (enerģētisko centru) darbību,
-vēlme atbrīvoties no uzmācīgam domām un atkarībām,
-nomāks vai depresīvs noskaņojums,
-paaugstināta uzbudināmība,
-bezmiegs,
-galvas sāpes, migrēna,
-sāpes muskuļos un asinsvados,
-ginekoloģiska rakstura problēmas,
-uroloģiska rakstura problēmas,
-paaugstināts arteriālais asins spiediens,
-kuņģa vai zarnu trakta problēmas,
-sācies klimakss,
u.c.

Tibetas dziedošo trauku skaņas masāžas seansus nav ieteicams veikt, ja ir:
-grūtniecības pirmie trīs mēneši,
-tromboze,
-kardiostimulātors,
-onkoloģiska rakstura slimības,
-akūtas vīrusu slimības.

Laika ziņā šī masāža aizņem vienu stundu. Kopā ar konsultāciju – 1 1/2-2 h.
Ietekme saglabājas vairākas dienas.

 

Tibetas dziedošo trauku masāžu veic Evita Sarma.

Jautājumi / Atbildes

Ar prieku atbildēsim uz visiem jūs interesējošajiem jautājumiem. Lūdzu norādiet savu vārdu, e-pastu, un jautājumu vai problēmas aprakstu. Atbildi nosūtīsim uz norādīto e-pastu. Ja vēlaties saņemt atbildi nekavējoties, lūdzu sazinieties ar mums izmantojot lapas augšā norādīto kontaktinformāciju.

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>