Joga pieaugušajiem

Jogas nodarbībās stiprināsim Savu ķermeni un Būtību ar jogas asanām, Elpu, apzinātu pieeju Sev. Lai mēs izjustu plašāku Sevis izteiksmes iespēju spektru, izmantosim hatha yogas virknējumus plūstoši un statiski, aktīvāk un mazāk aktīvī (atkarībā no noskaņojuma, tēmas);  izbaudīsim ķermeņa un  Prāta pretestību savu robežu paplašināšanai. Izmantosim arī citu kustību sistēmu (pilates u.c.) elementus; palutināsim sevi ar stiepšanos abu – muskuļu un prāta atslodzei un lokanībai, ieelposim jaunu enerģijas devu  jau atbrīvotās ķermeņa daļās, piesātinot tās ar Spēku.

Turpat blakus apzināti elposim līdzi, izjutīsim meditācijas un relaksācijas atjaunojošo dabu ………Tā mēs pārmaiņus paši izraisīsim te Dzīvesprieku, te Mieru, un visbiežāk…….ieskatīsimies Sevī….., lai ietu kopsolī ar Sevi, caur Sevi pie Sevis, kā to arī apraksta Jogas mācība…….

Mēs kustēsimies kopā, lai ir interesanti, tomēr katrs individuāli, jo darāmais ir noderīgs atklājumiem par Sevi pašu. Kustību daudzveidība, kas veidos nodarbības savstarpēji atšķirīgas – gluži kā dzīvi dzīvojot, nevaram precīzi kopēt iepriekšējo dienu; savukārt to atkārtošana ļaus nostiprināt Sev vajadzīgo.

Nodarbības ir piemērotas dažādiem sagatavotības līmeņiem.

Nodarbības notiek:

-Trešdienās 9:30

-Piektdienās 9:30

Ir pieejami abonementi:

-Pirmā reize par ziedojumiem.

-Abonements 8x 64.00 EUR

-Abonements 4x 36.00 EUR

-Abonements 1x 10.00 EUR

Vada Barbara Medniece

 

Jautājumi / Atbildes

Ar prieku atbildēsim uz visiem jūs interesējošajiem jautājumiem. Lūdzu norādiet savu vārdu, e-pastu, un jautājumu vai problēmas aprakstu. Atbildi nosūtīsim uz norādīto e-pastu. Ja vēlaties saņemt atbildi nekavējoties, lūdzu sazinieties ar mums izmantojot lapas augšā norādīto kontaktinformāciju.

*