Joga bērniem

Kā rotaļa, piedzīvojums un veselības garants. Joga kā aizraujoša spēle, joga kā iespēja izpausties ne tikai fiziski, bet arī radoši un emocionāli, joga kā zināšanas par savu ķermeni un garu. Ļaujot bērnam nodarboties ar jogu, vecāki ne tikai paver bērnam iespēju nodarboties fiziski, bet arī palīdz viņā atraisīt radošo domu, uztvert jaunus iespaidus un mācīties.

 

Kāpēc jogas nodarbības ir nepieciešamas bērnam? Bērns caur spēlēm un rotaļām, iemācās izdzīvot dažādus jogas tēlus, jo:

1. Tas ir interesanti! (bērniem ir izteikta asociatīvā domāšana, viņiem ir viegli iztēloties un iejusties dažādos tēlos. Tāpēc vien ir interesanti kļūt par ērgli, kamieli, zivi vai rēcošu lauvu),

 

2. Tas vienmēr ir jautri! (ir aizraujoši izmēģināt savus spēkus, censties un sacensties),

 

3. Vairāk draugu! (nodarbībās var strādāt arī pāros, veicināt spēju sadarboties, uzticēties, ieklausīties otrā),

 

4. Brīnišķīgie “blakus efekti”! (lūk, tikai daži no fiziskās veselības uzlabojumiem, kurus sniedz joga – uzlabojas kustību koordinācija, tiek nostiprināts mugurkauls, pazūd stājas defekti, tiek veicināta asinsrite visos orgānos – tātad tiek uzlabota orgānu funkcionēšana un visas sistēmas darbs kopumā, tiek attīstīta elpošanas sistēmas darbība, kas vienlaicīgi ir tonzilīta, bronhīta, bronhiālās astmas profilakse, tiek nostiprināta nervu sistēma, attīstīta iztēle un koncentrēšanās spējas utt.).

 

Jogas nodarbības bērniem notiek reizi nedēļā – otrdienās plkst.17.45.

 

Nodarbības vada jogas skolotāja Sandra Šablinska , Barbara Medniece.

 

Vingrošanas pirmā reize (45 min) Bezmaksas
Viena reize (45 min) EUR 10,-
Mēneša abonements 4 nodarbību reizēm EUR 30,-

Jautājumi / Atbildes

Ar prieku atbildēsim uz visiem jūs interesējošajiem jautājumiem. Lūdzu norādiet savu vārdu, e-pastu, un jautājumu vai problēmas aprakstu. Atbildi nosūtīsim uz norādīto e-pastu. Ja vēlaties saņemt atbildi nekavējoties, lūdzu sazinieties ar mums izmantojot lapas augšā norādīto kontaktinformāciju.

*