Handlinga apmācība

Piedāvājam topošajiem (jaunajiem) vecākiem apmeklēt nodarbību, kur jūs apgūsiet kā pareizi darboties ar savu mazuli. Apmācība ietver padomus kā ģērbt mazuli, kā mainīt autiņbiksītes, celt un nēsāt bērniņu, kā arī šūpot un guldīt jūsu mazuli (piemēram, vēdera koliku gadījumā).

 

Māmiņa tiks apmācīta par pareizām krūts barošanas pozām. Tiks sniegti padomi kā caur rotaļām vecāki var veicināt sava mazuļa attīstību. Nodarbības ieteicams apmeklēt abiem vecākiem. Nodarbības laikā māmiņa un tētis praktiski izmantojot lelli varēs iemācīties veikt bērniņa aprūpi. Apgūtās iemaņas radīs drošības sajūtu jaunajiem vecākiem jau dzemdību iestādē.

 

Handling ir viena no Bobota terapijas sastāvdaļām, kas sevī ietver precīzas apiešanās paņēmienus ar mazuli. Tas dod iespēju sekmēt mazuļa attīstību dabiskā veidā. Tehnika palīdz veidot un uzlabot mazuļa pozu. Pamatprincips ir mazuļa ‘sakārtošana uz viduslīniju’. Mazulis, pareizi ar viņu darbojoties, izjūt savas kustības, iepazīst tās un ar laiku sāk aktīvi līdzdarboties. Līdz ar kustību prieku, mazulis apgūst pirmās iemaņas galviņas turēšanā un sāk velties. Handling tehnikas pielietošana mazina risku, ka bērnam veidoties asimetriska poza vai nepareizs muskuļu disbalanss. Handlingu vajadzētu apgūt un ikdienā pielietot visiem ģimenes locekļiem, kas darbojas ar mazuli – gan vecākiem, gan vecvecākiem un auklītēm.

 

Nodarbībās jūs praktiski apgūsiet mazuļa:
– pārtīšanu (autiņbiksīšu maiņu),
– ģērbšanu,
– celšanu,
– likšanu,
– barošanas pozas,
– guldīšanu,
– turēšanu,
– nešanu.

 

Šīs iemaņas veicinās jūsu bērniņa simetriju, pareizu kustību attīstību dabiskā veidā. Mazulis katru dienu izjūtot ģimenes locekļu pareizu darbošanos līdzdarbojas un apgūt pirmās iemaņas, piemēram, velšanos, kā arī iepazīst savu ķermeni. Ar pareizu ikdienas aprūpi jūs palīdzēsiet mazulim attīstīties.

 

Nodarbībās jūs praktiski varēsiet izmēģināt šīs iemaņas fizioterapeita vadībā, kā arī uzdot jautājumus par mazuļa attīstību.

 

Uz nodarbībām līdz jāņem:

– labs garastāvoklis,
– vēlme mācīties.

 

Var pieteikties uz individuāli nodarbību, zvanot pa kontakttālruņiem.

 

 

Piedāvā mūsu fizioterapeite:

Kristīne Dzenava

Skatīt – pieņemšanas laikus.

Jautājumi / Atbildes

Ar prieku atbildēsim uz visiem jūs interesējošajiem jautājumiem. Lūdzu norādiet savu vārdu, e-pastu, un jautājumu vai problēmas aprakstu. Atbildi nosūtīsim uz norādīto e-pastu. Ja vēlaties saņemt atbildi nekavējoties, lūdzu sazinieties ar mums izmantojot lapas augšā norādīto kontaktinformāciju.

*

Lūdzu aprēķini! − 1 = 1