Baha ziedu terapija

KAS IR BAHA ZIEDU TERAPIJA?
Terapijas pamatlicējs ir ārsts Edvards Bahs (1886 – 1936). Baha ziedu terapija pasaulē ir pazīstama jau 80 gadus. Savu ārsta karjeru E. Bahs sāka kā ķirurgs. Viņš ātri saprata, ka ķirurģija palīdz cilvēkam, bet jau galējā slimības izpausmē. Bahs turpināja meklēt jaunus ceļus arī caur bakterioloģoju un homeopātiju, lai atrastu kā pēc iespējas maigāk un tajā pašā laikā efektīvāk palīdzēt slimniekam atveseļoties.

 

Savos meklējumos E. Bahs nonāca pie secinājuma, ka slimību patiesie cēloņi ir cilvēka emocijās, domās un no tām izrietošajās darbībās. Tas ir pamats E. Baha ziedu terapijas metodei. Viņš atklāja, ka noteiktiem savvaļas augiem piemīt spēja iedarboties uz cilvēku psihi.

Viņš bija tik pārliecināts par savas metodes pilnību, ka kādā vēstulē rakstīja: „Esmu pārliecinājies, ka savvaļas augu lietošana ir ļoti vienkārša un šo augu dziedinošais spēks iedarbojas brīnišķīgi, tāpēc esmu pametis tradicionālo medicīnu.” E. Bahs savā dzīves laikā darīja visu, lai šī vienkāršā un efektīvā ārstēšanās metode kļūtu pazīstama un pieejama visiem.

 

 

Baha ziedu terapija ir dabiska metode, kas palīdz:

  • pie akūtām un hroniskām slimībām
  • stiprināt imunitāti
  • pārvarēt negatīvus emocionālos un mentālos stāvokļus
  • atjaunot emocionālo līdzsvaru
  • personībai attīstīties un pilnveidoties

 

KAS IR BAHA ZIEDI?

 

Baha ziedu terapijā izmanto 38 Baha ziedu esences, kas gatavotas pēc E. Baha metodes. Izmantoti tiek galvenokārt savvaļas augu ziedi, kurus tad arī sauc par Baha ziediem.  Katrs no šiem ziediem palīdz pārvarēt kādu konkrētu negatīvu emocionālo vai mentālo stāvokli, piemēram, bailes, dusmas, juceklīgas domas utt. Lietot Baha ziedus var gan iekšķīgi, gan ārēji.

 

Savas zināšanas un prasmes Baha ziedu terapijā piedāvā – Baha ziedu praktiķe-konsultante Kristīne Grasmane.

Baha ziedu individuālais maisījums konsultācijas cenā nav iekļauts. Individuālā maisījuma cena – 10 eur.

Jautājumi / Atbildes

Ar prieku atbildēsim uz visiem jūs interesējošajiem jautājumiem. Lūdzu norādiet savu vārdu, e-pastu, un jautājumu vai problēmas aprakstu. Atbildi nosūtīsim uz norādīto e-pastu. Ja vēlaties saņemt atbildi nekavējoties, lūdzu sazinieties ar mums izmantojot lapas augšā norādīto kontaktinformāciju.

*