Lekcija par Astroloģiju

Astroloģija ir zināšanu un metožu sistēma, kas izmanto debess objektu novietojumu un to simbolisko nozīmi, lai skaidrotu Cilvēku, viņa būtību, uzbūvi un dzīves notikumus.

Ar tās simboliskās valodas palīdzību iespējams iztulkot cilvēka dzīvi un prognozēt notikumu attīstību, ieraudzīt notiekošā cēloņus un to savstarpējās sakarības. Tā ataino saikni starp Makrokosmosu – Visumu un Mikrokosmosu – cilvēku, jo balstās uz pārliecību, ka pilnīgi viss Visumā ir savstarpēji saistīts un pakļauts noteiktiem likumiem. Tā palīdz cilvēkam izprast pašam sevi, savas iespējas un ierobežojumus. Tā nav vienkārši fatālu notikumu paredzēšana, bet ceļa parādīšana, kā dzīvot apzinātu dzīvi un izmantot savu brīvo gribu.

Lekcija ir paredzēta visiem, kas vēlas tuvāk iepazīties ar astroloģiju un iespējām ko tā sniedz. Tāpēc uz lekciju tiek aicināti visi kuri vēlas iepazīties ar astroloģijas sniegtajām iespējām iepazīt sevi, savu potenciālu un dzīves ceļa virzienu, palīdzēt izprast savas problēmas un slimības.

Norises vieta: Āgenskalna klīnika, Vienības gatve 51

Datums un laiks: 29.jūlijs plkst.18:00

Pasākuma ilgums:~2h

Cena: 5EUR

Uz lekciju iepriekš jāpiesakās:

Tālr. 678 07 283
Mob. tālr.: 26 66 75 79
E-pasts: info@similia.lv
Skype: agenskalna.klinika

Jautājumi / Atbildes

Ar prieku atbildēsim uz visiem jūs interesējošajiem jautājumiem. Lūdzu norādiet savu vārdu, e-pastu, un jautājumu vai problēmas aprakstu. Atbildi nosūtīsim uz norādīto e-pastu. Ja vēlaties saņemt atbildi nekavējoties, lūdzu sazinieties ar mums izmantojot lapas augšā norādīto kontaktinformāciju.

*

Lūdzu aprēķini! + 4 = 9