Attiecību enerģētika – sistēmiskās prakses

Vai vienmēr esam ar savām attiecībām mierā un izprotam tās?

Attiecībās mēs esam visu dzīvi – ar partneriem, ar vecākiem un bērniem, ar draugiem un radiem, ar kolēģiem un kaimiņiem, ar ceļabiedriem un ienaidniekiem, ar pašu Pasauli un ik brīdi – ar sevi.

Nodarbībā varēsiet piedalīties īsās sistēmiski enerģētiskās praksēs jebkādu attiecību modeļu diagnosticēšanai un sakārtošanai. Būs iespēja izpētīt kādu savu attiecību pamatus un attīstības iespējas, modelēt esošās vai perspektīvās attiecības.

Attiecības veido jūtas un emocijas, kas, savukārt, ir cilvēka spēks un enerģija, un ne vienmēr ir ar prātu un gribu vadāmas. Šīs jūtas savieno cilvēkus ar neredzamām stīgām, kas veido dzimtas, dvēseles vai karmiskos attiecību tīklus. Tādēļ dziļāk par psiholoģiju attiecības var apskatīt kā enerģiju plūdumu, izprotot un līdzsvarojot to enerģētisko pamatu un virzību.

Sistēmiskās prakses skaidro attiecības cilvēku ietverošo sistēmu kontekstā, kārto enerģiju plūsmas un balansu dzimtas un dvēseles ceļos. Šo prakšu bāze ir šamanisms, Helingera metode un sistēmfenomenoloģija.

Nodarbību vadīs sistēmisko sakārtojumu speciāliste Marija Blūma-Kauliņa!

Lūdzam pieteikties savlaicīgi pa tel.: 29393605, e-pasts: marijabk@inbox.lv , kā arī zvanot vai rakstot uz Āgenskalna klīniku.

Sīkāka informācija par šīm metodēm: www.sakartojumi.lv

Tiekamies Rīgā, Āgenskalna klīnikā, Liepājas ielā 34, 8.marta vakarā no 18.30, līdz 21.30

Dalības maksa 20,00 eiro