Lekcijas

 • 4.11. plkst. 18:00 notiks saruna par “Zīmju enerģiju, informāciju veselībai un labai dzīvei”. Sarunu vada māksliniece un zīmju pazinēja Brigita Ektermane. Runāsim par zīmēm, simboliem, saules gadu. Par zīmju lietošanu dziedniecībā un enerģiju līdzsvarošanu. Cena – 15EUR, ilgums 2h. Piesakies!
 • 26.10. plkst. 18:00 norisināsies pēdējā Gitas Ignaces lekcija no lekciju cikla un tajā runāsim par tēmu – “Uzturs mazuļiem un bērniem līdz skolas vecumam”. Piesakies! Cena – 15 EUR, ilgums 2h.
 • Jau rīt, 12.10., plkst. 18:00 notiks otrā lekcija no uztura speciālistes Gitas Ignaces lekciju cikla un šoreiz tēma būs “Auglību un uzturs”.  Nenokavē iespēju pieteikties!
 • Visa oktobra garumā notiks lekciju cikls par Uzturu un veselīgu dzīves veidu, kuras vadīs Gita Ignace, mūsu uztura speciāliste.
  Kā saka pati Gita: “Mēs katrs esam ļoti dažādi un katram ir savas fizioloģiskās vajadzības, un katra organismam piemērots uzturs. Lekciju kursā apskatīsim, kam būtu jāpievērš uzmanība kādā no specifiskiem dzīves posmiem. Runāsim, ko  svarīgi ievērot tiem, kas vēlas nomest liekos kilogramus; kas būtu jādara, lai uzlabotu auglību, vai arī, ja esi jau gaidībās, kas īpaši vajadzīgs tavam organismam; un kad mazais ķipars jau klāt, ko likt galdā viņam. Nebūsim pret savu organismu vienaldzīgi, nākam, izmantojam iespēju klausīties padomus no uztura speciālista un mainām savu dzīvi!”
  Pirmajā lekcijā “Uzturs tievētājiem” 05.10. plkst. 18:00 runāsim par veselīga svara zaudēšanu, lai nenodarītu pāri savam organismam, gluži pretēji, kā tievēt, lai uzlabotu vispārējo veselības stāvokli un pašsajūtu. Ko darīt, lai nomestie kilogrami neatgrieztos.
  2.lekcija – Auglība un uzturs – 12.10.
  3.lekcija – Uzturs grūtniecībā – 19.10.
  4.lekcija – Uzturs mazuļiem un bērniem līdz skolas vecumam. – 26.10.
  Piesakies!
  Cena par vienu lekciju – 15 eur; abonements uz visām lekcijām – 55 eur.
  Ilgums – 2h
 • Piektdien, 7. oktobrī, plkst. 18:00 notiks ikmēneša “Gongu un Tibetas dziedošo trauku meditācija” Evitas Sarmas vadībā! Piesakies! Cena – 15 EUR, meditācijas ilgums 2h.
 • Āgenskalna klīnikā 22.09. notiks bezmaksas ievadseminārs Baha ziedu terapijā, ko vadīs Baha ziedu terapijas praktiķe-konsultante Kristīne Grasmane. Sākums plkst 18:00, dalībnieku skaits ierobežots no 10- 12 cilvēki. Pietekšanās pa tālruni: 29418191. Šis seminārs notiks Edvarda Baha 130.dzimšanas dienas ietvaros, kad nedēļā no 19.-23.09. Baha ziedu terapijas praktiķi visā Latvijā piedāvā bezmaksas seminārus un 24. septembrī Edvarda Baha dzimšanas dienā Rīgā norisināsies konference (http://ziedu-energija.lv/lv/konference/).
 • Labas ziņas! Gongu un Tibetas dziedošo trauku meditācija notiks katra mēneša pirmajā piektdienā! Tiekamies 2. septembrī plkst. 18:00! Piesakies! Meditācijas ilgums – 2h, cena – 15 EUR.
 • 17. augustā, plkst. 18:00 notiks saruna ar Agnesi Ziediņu – Zariņu: “Cilvēka enerģētika – ko tas nozīmē?”. Šajā vakarā Agnese stāstīs visu par un ap cilvēka enerģētiku. Kā viņa to izjūt, kādas cilvēka dzīves sfēras enerģētika ietekmē. Par auru, par čakrām, par astrālo ķermeni, par dvēseli. Tiks sniegtas rekomendācijas sevis sakārtošanai. Uz projektora tiks demonstrētas 16 enerģētisko ķermeņu vizualizācijas no Agneses personiskās darba pieredzes.

Par Agnesi:Agnese piedzima ar spēju redzēt pagātni, tagadni, gan arī nākotnes iespējamo versiju. Tāpat viņa spēj saskatīt smalko pasauli – eņģeļus, mirušos garus un citas enerģētiskas būtnes. Agnese spēj ieskatīties Jūsu iepriekšējās dzīvēs un var parādīt tās Jūsu pašu acīm. Agnese izjūt cilvēku emocijas, sajūtas, attieksmi, enerģētiku, veselības stāvokli. Tāpat viņa spēj attīrīt cilvēka astrālo ķermeni, čakras, sakārtot enerģiju plūsmu un caur to dziedināt no slimībām, mainīt notikumus uz labākiem. Saslēdzoties ar informatīvo lauku, Agnese spēj saņemt informāciju praktiski par visu, tāpēc sarunas ar viņu vienmēr ir interesantas. Par Agnesi Ziediņu detalizētāk var izlasīt viņas blogā www.domuspeks.lv sadaļā “Par mani”.

Tikšanās ar Agnesi ir iespēja ieskatīties reti kuram redzamajā, tomēr visiem eksistējošā pasaulē. Tā ir iespēja saņemt atbildes uz būtiskajiem jautājumiem. Tā ir iespēja iegūt izpratni. Iespēja ar jaunām zināšanām un caur darbu ar sevi būtiski vairot savas dzīves kvalitāti.

Uz pasākumu obligāti iepriekš jāpiesakās! Cena – 15 EUR.

 • Aicinām Jūs 3.augustā, plkst. 18:00 uz Gongu un Tibetas dziedošo trauku meditāciju! Gongs – sens un sakrāls meditatīvs instruments. Tā skaņu vibrācijas atbilst Visuma frekvencēm un rezonē ar cilvēka organisma vibrācijām, atjaunojot sākotnējā līdzsvarā. Gongu meditācija ir noderīga kad jārod atbilde vai jaaktivizē kāda jautājuma virzība, kā arī vispārējai organisma līdzsvara atgūšanai un harmonizācijai.
  Skaņu vibrācijas atdzīvina, atjauno un ļauj sajusties iekšēji spēcīgam un saplūst ar Visumu, kā arī satikt sevi. Gongi ir dziļš personīgās transformācijas un garīgās izaugsmes avots, tādēļ pirms doties meditācijā – svarīgs ir nodoms, jo meditācijas laikā notiek enerģiju sakārtošana, aktivizēšana.
  Gongu skaņas ārstnieciskā iedarbība maina apziņu un rada dziļu mieru, dāvā labsajūtu un veselību, uzlabo atmiņu, vairo enerģiju un prieku, atver radošumu, var tik rasti dziļi personiski atklājumi.
  Tibetas dziedošie trauki ir sens austrumu mūzikas instruments. Šie trauki rada unikālas skaņas, kas dziedinoši iedarbojas uz cilvēka dvēseli un fizisko ķermeni.
  Dziedošie trauki rada skaņu, kas ieved dziļā meditatīvā stāvoklī, kura mērķis ir sasniegt apskaidrību un apgaismību. Klausoties Tibetas dziedošo trauku skaņās, aktivizējas jūtu centri. Tas padara Tibetas dziedošos traukus par brīnišķīgu līdzekli, lai veiktu skaņas meditācijas, kā arī izmantot tos terapijas seansos vispārējai harmonizācijai un organisma līdzsvara atgūšanai. Šāda meditācija ir noderīga arī reizēs, kad jārod atbilde uz kādu jautājumu. Skaņu vibrācijas atdzīvina un ļauj sajusties iekšēji spēcīgam un saplūst ar Visumu.

Meditāciju vadīs gongu un tibetas trauku meditācijas speciāliste Evita Sarma

Pieteikties – zvanot! Cena – 15 eiro, meditācijas ilgums – 2h.

 • 28.jūlijā plkst. 18.00 Aicinām Jūs uz iepazīšanās semināru ar Minerālu Valstību. Visā cilvēces vēsturē akmeņi, jeb kā tos dažkārt dēvē – dārgakmeņi, ir pavadījuši cilvēkus ikdienas gaitās. Ametists, tirkīzs, lazurīts – cilvēki ticēja un tic to spējai piesaistīt veiksmi, bagātību un aizsargāt no neveiksmēm. Patreiz mēs dzīvojam informatīvajā laikmetā, bet akmeņi joprojām ir ļoti pieprasīti.Iepazīšanos ar kristāliem vadīs parapsiholoģe – ezotēriķe Irina Popova, kura ir “laulībā” ar akmeņiem jau 20 gadus.Tikšanās laikā Jūs:
  1. Iepazīsieties ar kristāla formu un tā dabisko izskatu, kā tas aug un veidojas dabā;
  2. Uzzināsiet kā atšķirt dabīgu kristālu no mākslīga;
  3. Uzzināsiet vai ir “kaitīgi” minerāli, vai visi drīkst nēsāt akmeņus;
  4. Kādus akmeņus ir pareizi turēt mājās, kādus naudas makā, bet kādus pie pašas sirds;
  5. Mīti un aizspriedumi, bet pats galvenais, Jums būs iespēja privātai “sarunai” ar Jūsu kristālu, uzzināt tā raksturu.

  Irinas kolekcijā ir akmeņi, kuri jau 20 gadus “pasniedz studentiem lekcijas”, stāstot par apziņas dzīvi Minerālu Valstībā.

 • 21.jūlijā plkst.18.00 lekcija – saruna ”Praktiski padomi mazu bernu aprūpē un ārstēšanā”.Tikšanās ar pediatru, homeopātu, dakteri Edgaru Medni. Jums tiks piedāvāti praktiski padomi mazu bērnu aprūpē un ārstēšanā. Varēsiet uzdod sev interesējošos jautājumus, uz kuriem dakteris Edgars Mednis labprāt atbildēs, daloties ar savu pieredzi un zināšanām.

 

 • 7.jūlijā plkst.18.00 ”Latvju zīmes veselībai un līdzsvarotai enerģijai”. Māksliniece, latvju zīmju pazinēja Brigita Ektermane stāstīs par latvju zīmju enerģiju, informāciju veselībai un veiksmīgai dzīvei.

 

 • Piedāvājam astroloģes Līgas Pacēvičas 3 lekciju ciklu par sievišķības un vīrišķības tēmu -

  16.06., 30.06 un 14.07. plkst.18.00. Norises vieta Āgenskalna klīnika – Liepājas ielā 34. Pieteikties iepriekš pa telefonu 26667579, norādot arī savu dzimšanas laiku un vietu. Maksa par lekciju: apmeklējot visas 3 lekcijas – 30eur; vienas lekcijas cena 15eur. Lekcijas ilgums: 2h Ikvienā cilvēkā sastopamas abas enerģijas – gan sievišķā, gan vīrišķā, un tikai pateicoties šo enerģiju saplūšanai, ir iespējams rasties kam jaunam – bērnam, idejai, mākslas darbam. Cilvēces vēsturē notikušas radikālas svārstības vienā vai otrā virzienā, joprojām nespējot panākt harmonisku balansu starp vīrišķo un sievišķo, kas rezultātā radījis daudz ciešanu. Pirmajā lekcijā runāsim par to, kā izpaužas katrs no enerģijas veidiem un kādas funkcijas veic – vai “īsta” sieviete ir maiga,iedvesmojoša mūza,bet vīrietis – drosmīga bruņinieks? Kādi seksuālās identitātes jautājumi aktualizējas Ūdensvīra laikmetā un kādu lomu spēlē feminisms. Kā arī praktiski, ar astroloģiskās analīzes palīdzību, būs iespēja izzināt savu personisko noslieci uz vienas vai otras enerģijas pusi. Turpmākās lekcijās sīkāk aplūkosim atsevišķi sievišķības un vīrišķības tēmas un individuālajā horoskopā balstītās izpausmes. Lekcijas apmeklētājiem tiek piedāvāta iespēja sev izdevīgā laikā saņemt individuālo astroloģisko konsultāciju par īpašu cenu: 40eur!

 

 • 12.maijā plkst.18:00 Dr. E.Medņa lekcija par vakcināciju!
  • Lekcijā uzzināsiet: – Vakcinācijas kalendārā iekļautās vakcīnas, – Vakcinācijas tiesiskais regulējums, – Vai ir iespējams vakcīnas “sadalīt”? – Kādēļ būtu vērts vakcinēt bērnu, – Kādēļ nevajadzētu to darīt, – Vakcīnu sastāvs un iespējamās blakus parādības. Lekcija ilgst 2 h. Cena: 20 EUR; 30 EUR (pārim) Pieteikšanās pa tālruņiem: 678 07 283, mob.26 66 75 79. N.B. Vietu skaits ierobežots.

 

 • 5.maijā plkst.18.00 seminārs: “Krāsu diagnostikas un terapijas pamati”.
 • Tikšanās ar Aura-Somas metodi Sanitas Lablaikas vadībā. Kas ir Aura-Soma? Aura-Soma ir īpaša dziedniecības metode, kurā tiek izmantotas gaismas un krāsu vibrācijas, ir balstīta uz spēju sadzirdēt savu iekšējo balsi un mākslu sajust Dabu, savu Dvēseli. Aura- Soma palīdz ieraudzīt gaismu sevī caur līdzsvara eļļām Equlibriumiem un apzināties disbalansa un slimību cēloņus. Tie parāda mums mūsu attieksmi pret dzīvi un mērķiem, kur esam šobrīd un kurp virzamies. Aura-Soma dziedniecības procesā izmanto smalkās enerģijas, kas mijiedarbojas ar cilvēka ķermeņa enerģētiku stabilizē tā garīgo, mentālo un emocionālo līmeni, kā rezultātā uzlabojas fiziskais stāvoklis. Dvēseles , Apziņas un ķermeņa dziedināšana ir ietverta Aura-Somas krāsu pasaulē. Aicinam Tevi iepazīties ar Aura-Somu krāsu pasauli . Darbosimies arī praktiski sajūtot ,izjūtot šīs smalkās enerģijas klātienē. Semināra maksa 10,00 Eur. Piesakieties pa tālruni 26667579.
 • 29.aprīlī plkst.18.00 uztura apeciālistes Gitas Ignaces seminārs ”Gatavojamies vasarai”. Seminārā runāsim par veselīgu svara zaudēšanu, kà mazinàt pavasara nogurumu un stiprināt vispàrèjo organisma veselību. Uz semināru iepriekš jāpierakstās. Semināra maksa 10,00 Eur. Piesakieties pa tālruni 26667579.

 

 • 29.janvārī plkst.18.30 Astroloģes Līgas Pacēvičas lekcija par karmu:Ko nozīmē karma – šis bieži lietotais, bet līdz galam neizprastais un bieži pārprastais jēdziens? Karmas un atkaliemiesošanās (reinkarnācijas) likums. Karmas astroloģiskā izpēte – kopā izskatīsim katra individuālo horoskopu, lai noskaidrotu karmiskos uzdevumus un norādes šai dzīvē. Numeroloģiskā analīze: karmiskie skaitļi.Pieteikties iepriekš pa telefonu 26667579, norādot arī savu dzimšanas laiku un vietu (tiem, kas vēlēsies uz vietas izskatīt savus astroloģiskos karmiskos faktorus) un vārdu, uzvārdu un dzimšanas dienu (numeroloģiskajai izpētei).Maksa par lekciju: 10eur. Lekcijas ilgums 2 h.

 

 • 22.janvārī plkst. 18:30 esiet mīļi gaidīti uz lekciju “Kā sagatavoties bērna ieņemšanai”. Lekciju vada sertificēta auglības veicināšanas speciāliste, Anna Suhanova. Lekcija ilgums: 2h Cena: 20 EUR Norises vieta: “Āgenskalna klīnika”, Vienības gatve 51 !!! Uz lekciju ir iepriekš jāpierakstās!!!

 

Tibetas dziedošie jeb Nepālas dziedinošie trauki un masāža.

;line-height:115%;font-family:”Helvetica”,”sans-serif”; mso-fareast-font-family:Calibri;mso-fareast-theme-font:minor-latin;mso-bidi-font-family: Helvetica;color:#1D2129;mso-ansi-language:EN-US;mso-fareast-language:EN-US; mso-bidi-language:AR-SA’>Tibetas dziedošie trauki ir sens austrumu mūzikas instruments, (skaņas ziņā tos var salīdzināt ar mazu gongu). Šie trauki rada unikālas skaņas, kas dziedinoši iedarbojas uz cilvēka dvēseli un fizisko ķermeni.

Jautājumi / Atbildes

Ar prieku atbildēsim uz visiem jūs interesējošajiem jautājumiem. Lūdzu norādiet savu vārdu, e-pastu, un jautājumu vai problēmas aprakstu. Atbildi nosūtīsim uz norādīto e-pastu. Ja vēlaties saņemt atbildi nekavējoties, lūdzu sazinieties ar mums izmantojot lapas augšā norādīto kontaktinformāciju.

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>