Nepopulāra patiesība par vakcināciju.

2014.gada 23.aprīlī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas un Slimību profilakses un kontroles centra speciālisti piedalījās preses konferencē, kas veltīta Eiropas Imunizācijas nedēļai. Aelita Folkmane vēlējās “Apollo” lasītājiem darīt zināmu citu viedokli par vakcīnām, sagatavojot savas domas un dokumentālas filmas atstāstu, paužot nepopulāra patiesību par vakcināciju.

 

No 22. līdz 26. aprīlim Eiropā notiek Imunizācijas nedēļas pasākumi. Arī Latvijā Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcas (BKUS) un Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) speciālisti aicina bērnu vecākus uzzināt vairāk par bērnu un pieaugušo vakcināciju. Taču izglītotam cilvēkam nav noslēpums, ka «kas maksā, tas pasūta mūziku». Kāda ir situācija ar vakcināciju patiesībā?

 

Mums ir visneveselīgākā bērnu paaudze cilvēces vēsturē… Neeksistē tāda lieta kā nekaitīga vakcīna… Ideja, ka varam ievadīt indes ideāli veselā imūnsistēmā, ir, labākajā gadījumā, naiva… Saslimstība ar autismu 80-os gados bija 1 uz 10,000, 2013.gadā – 1 uz 50 ASV, bet Dienvidkorejā 1 uz 38. Tā ir patiesa epidēmija! Ir patiesi grūti atrast zinātnisku pētījumu, kas kaut kādā veidā nebūtu saistīts ar farmaceitiskajām kompānijām… Netiek vākta un salīdzināta statistika par vakcinēto un nevakcinēto veselību. Ar šo faktu pieminēšanu sākas dokumentālā filma “Silent Epidemic; The Untold Story of Vaccines” (“Klusā epidēmija: nestāstītais vakcīnu stāsts”).

 

VIDEO: Silent Epidemic; The Untold Story of Vaccines Movie dire

 

Dzirdot vārdu kombināciju ‘vakcīnas ir drošas un efektīvas», vecāki cer, ka vakcīnas nekaitēs bērnu veselībai un tiešām pasargās no saslimšanas. Taču izrādās, ka vakcinētāju valodā ‘efektīvs’nozīmē tikai to, ka substance tiek injicēta ķermenī un izveidojas antivielas. Vienkārši tiek mērīts antivielu daudzums. Taču neeksistē pētījumi, kas pierādītu, ka antivielu klātbūtne garantē imunitāti uz kaut kādu noteiktu laika periodu! Ko antivielu klātbūtne patiesībā nozīmē, ārsti nemaz īsti nezina… Vai to, ka tu esi hroniski slims? Vai to, ka esi sastapies ar slimību? Vai tev var būt kaut kāds konkrēts antivielu skaits, un tomēr vari saslimt? Ir labi zināms, ka ir daudzi gadījumi, kad pēc vakcinācijas antivielas neizveidojas vispār. Vakcinētāji labi zina arī to, ka ar laiku antivielu skaits samazinās, un tāpēc tiek piedāvātas atkārtotas vakcinācijas. Tātad secinājums: starp to, ko vakcinētāji sauc par vakcīnas efektivitāti un reālo vakcīnas spēju pasargāt no saslimšanas nav liekama vienlīdzības zīme!

 

Vai mēs tiešām ticam, ka veselība iegūstama tikai ar vakcīnu palīdzību?

Vakcīnās ir alumīnija sāļi, polisorbāts 80, visāda veida ķīmiskas vielas, kas izsauc virkni problēmu. Pilnīgi neapšaubāms ir fakts, ka alumīnija savienojumi vieni paši var būt par cēloni autoimūnajām saslimšanām. Mēs spēlējamies ar uguni: ar visdažādākajiem vīrusiem, ar DNS materiāliem – no dzīvniekiem, no vistu olām – DNS materiāliem, ko mēs nevis ēdam, bet injicējam. Tā ir Frankenšteiniska zinātne!

 

Farmaceitiskā industrija ir pasaules lielākā industrija. Tai ir savi taustekļi visur: gan lielākajās korporācijās, gan masu medijos. Mēs esam ziedojuši veselas paaudzes bērnu smadzenes un veselību farmaceitiskās industrijas būvēšanai.

 

Proporcionāli vakcīnu skaita pieaugumam ASV un citās valstīs pieaug arī saslimstība ar astmu, vēzi, diabētu, pārtikas alerģijām, autismu, dažādām neiroloģiskām problēmām. Tas ir acīmredzams fakts, ka autisma skaita palielināšanās nav saistīta ar labākām diagnostikas iespējām, bet ka tā ir reāla. Pēdējo 25 gadu laikā vakcīnu skaits ir dubultojies, un dubultojies ir arī bērnu skaits ar mācīšanās problēmām. Pēc katras nākošās vakcīnas bērni nopietnāk regresē savā attīstībā – darbojas kumulatīvais efekts, kaitīgajām vielām uzkrājoties organismā. Ir nepieciešams godīgi paskatīties, ko izvēlamies ievadīt savā organismā, un pajautāt – vai risks ir tā vērts?

 

Filmā savā pieredzē dalās vecāki, kam, par spīti iepriekšējai negatīvajai pieredzei ar vakcīnām un par spīti iekšējai balsij, kas skaļi teikusi “nē!”, ir ne tikai 1, bet pat 2 un 3 bērni ar nopietnām problēmām (to skaitā nāves gadījumiem) pēc piespiedu vakcinācijas. Šādas situācijas vairs nav iespējams nosaukt par sagadīšanos! Nevar atstāt vienaldzīgus bezgaldaudzās liecības par Gardasila (Cervarix, Silgard – vakcīnas pret dzemdes kakla vēzi) sekām: vairāki desmiti nāvju, šokējošs daudzums smagu neiroloģisku un citu problēmu. Neeksistē ilgtermiņa pētījumu par Gardasila ietekmi uz auglību. Pat saskaņā ar pašu vakcinētāju teorijām par antivielām šīs vakcīnas ieviešanā nav nekādas loģikas, jo antivielas saglabājas tikai 3-5 gadus, kas nozīmē, ka normālā situācijā vakcīnas ‘efektivitāte’ būs beigusies pirms jaunieša stāšanās dzimumsakaros. Miljoniem meiteņu un sieviešu pakļaušana vakcīnas seku riskam, pat pie pieņēmuma, ka vakcīna tiešām spētu pāris tūkstošus sieviešu pasargāt no dzemdes kakla vēža, nav attaisnojama.

 

Par spīti tam, ka neeksistē pētījumi, kas apliecinātu, ka kombinētās vakcīnas zīdaiņiem tik agrīnā vecumā būtu drošas, vakcinētāji apgalvo, ka bērnam potenciāli var ievadīt 10 000 vakcīnu devu. Viņiem varam uzdot pretjautājumu: vai viņi šo savu apgalvojumu ir gatavi demonstrēt uz sevis, un tad mēs varētu analizēt viņu smadzenes? Vai ir jābrīnās, ka bērniem tagad ir nepieciešami antidepresanti un antipsihotiskie medikamenti, jo viņiem ir smadzeņu iekaisumi visu to vakcīnu dēļ, ko viņi ir saņēmuši vecumā, kad visas organisma sistēmas vēl tikai attīstās.

 

Vakcinētāji par savu lielāko trumpi uzskata pieņēmumu, ka 90-95% vakcinācijas aptvere spēj ierobežot slimību izplatīšanos un pat izskaust slimības kā tādas – to dēvē par kolektīvo imunitāti , un tās radīšana tiek lietota kā attaisnojums obligātajai vakcinācijai.Taču šī teorija nekad nav tikusi pierādīta praksē. Paraugoties uz reālajiem statistikas datiem, redzam, ka slimību uzliesmojumi bieži notiek pat tad, kad minētais populācijas daudzums ir gandrīz pilnībā ticis vakcinēts. Kolektīvās imunitātes koncepcija ir vienkārši absurda. [Aut. piez.: Spilgts piemērs – augstā saslimstību ar tuberkulozi Latvijā; izskatās, ka tieši pateicoties šādiem ‘paradoksiem’ vakcinētāji ir nākuši klajā ar baltiem diegiem šūto apgalvojumu, ka vakcinācija pasargā nevis no saslimšanas kā tādas, bet no slimību smagām formām un nāves. Šeit uzprasās jautājums: kā zinātniski ir ticis pierādīts, ka viens un tas pats cilvēks nevakcinēts būtu smagi saslimis vai pat nomiris, bet vakcinēts būtu izslimojis vieglāk? Šādu pētījumu tīri tehniski nav iespējams veikt, kas nozīmē, ka šāds apgalvojums ir no pirksta izzīsts.]

 

Vakcīnu sastāvā ir kaitīgas vielas, kuru daudzums nopietni pārsniedz par drošām atzītās devas. Tiomersāls (dzīvsudraba savienojums) bija ticis izvēlēts kā konservants tieši tāpēc, ka tas ir tik toksisks, ka, ievietojot to šūnu kultūrā, šūnas vienkārši nomirst. Tas ir atrodams pretgripas vakcīnās. Pretgripas vakcīnas ik gadus tiek īpaši rekomendētas veciem cilvēkiem, kas nozīmē, ka ar katru gadu arvien vairāk dzīvsudraba uzkrājas viņu smadzenēs. Tā rezultātā mums ir demences epidēmija. Kalgari Universitātes video klips demonstrē, kā dzīvsudrabs ietekmē smadzeņu neironus, izsaucot neironu deģenerāciju.

 

Farmaceitiskā industrija, izņemot tiomersālu no vakcīnām (izņemot pretgripas vakcīnas un cūku gripas vakcīnu), pati ir pierādījusi, ka ne tikai dzīvsudrabs ir autisma cēlonis, jo saslimšanu skaits ar autismu NAV samazinājies. Gluži otrādi, gan autisma, gan hronisku slimību skaits palielinās, jo to cēlonis ir arī alumīnija sāļi, polisorbāts 80 un gara virkne citu kaitīgu ķīmisko savienojumu vakcīnu sastāvā (tai skaitā latekss, želatīns u.c.), kā arī to kombinācijas.

 

Alumīnija sāļi tiek lietoti, lai izsauktu akūtu iekaisuma reakciju injekcijas vietā, pamatojot ideju ar to, ka tādā veidā nepieciešams lietot mazāk slimības antigēna. Taču alumīnija sāļi ir vispārzināmi neirotoksīni. Vakcinētāji mēdz aizstāvēties, kā argumentu izmantojot faktu, ka mēs no pārtikas saņemam vairāk alumīnija, nekā no vakcīnām. Taču tas apgāž toksikoloģijas pamatprincipus un maldina cilvēkus. Ir zināms, ka no ar pārtiku ievadītā alumīnija tikai niecīga daļa nokļūst asins cirkulācijā, bet ar vakcīnām – 100% (avots). Medicīnas autoritātes mēdz arī aizstāvēties ar izteikumu, ka alumīnijs viegli tiek no organisma izvadīts, taču šis apgalvojums ir absolūti neloģisks. Ja tas būtu patiess, tad alumīnija sāļi būt nožēlojamas palīgvielas, jo palīgvielu ideja ir palikt ķermenī un uzlabot imūno atbildes reakciju. Pētījumi norāda, ka alumīnijs paliek organismā pat 8 gadus, pie tam ne tikai ķermenī, bet arī smadzenēs, kas ir cēlonis autoimūnajām slimībām.

 

Neatņemama pro-vakcīnācijas tēmas sastāvdaļa ir apgalvojumi, ka vakcinācija mūs ir pasargājusi no slimībām. Taču, kad paraugāmies reālajā statistikā, tad ir redzams, ka infekcijas slimību noriets ir noticis jau PIRMS attiecīgo vakcīnu ieviešanas, un ka pret vairākām slimībām vakcīnas vispār nav bijušas, bet šīs slimības ir izzudušas šā vai tā. Par to varam pateikties uzlabotiem sanitāri higiēniskajiem apstākļiem, uzlabotai pārtikai, izglītībai, vides apstākļu uzlabošanai, ekonomikas augšupejai.

 

Vakcinētāju dzelžainā nostāja savos uzskatos praktiski balstās uz reliģiozas ticības tam, kam viņi vēlas ticēt, nevis uz stabiliem zinātniskiem faktiem. Vakcinācijas aizstāvji klaji noliedz vakcinācijas sekas, taču šim noliegumam nav absolūti nekāda zinātniska pamatojuma. Vakcinācija kalpo farmaceitiskajai industrijai, nevis cilvēku veselībai. Farmaceitiskā industrija un valdības publikai deklarē, ka vakcīnas ir drošas un efektīvas, taču arvien vairāk cilvēku veselības aizsardzības jomās novēro vakcinācijas sekas – tai skaitā neatgriezenisku invaliditāti un nāves gadījumus.

 

Pat oficiālie pro-vakcinācijas rupori atzīst, ka par 90-99% vakcīnu seku nemaz netiek ziņots. Tas nozīmē, ka mēs patiesībā mēs nemaz precīzi nezinām, cik milzīgā mērogā sastopamas vakcinācijas negatīvās sekas, līdz ar to kalkulācija, vai vispār no vakcinām ir kaut kāds (ja vispār!) labums, ir neiespējama.

 

Vakcīnu politikā ir milzīga pretruna: ja vakcīnas tiešām būtu tik drošas un efektīvas, kā mums tas tiek stāstīts, tad tām nebūtu vajadzīga nekāda reklāma, kur nu vēl piespiešana, jo cilvēki paši tās izvēlētos.

 

Modernās vakcinācijas ēras laikā ir bijuši visdažādākie konflikti par visa veida vakcīnām. Vakcinācijas politiku un likumdošanu regulē farmaceitiskā industrija. Mēs vairs nevaram pilnībā uzticēties medicīniskajai literatūrai, jo to, kas tiek publicēts, milzīgos apjomos ietekmē nauda un farmaceitiskās industrijas intereses: mums ‘pūderē smadzenes’ ar manipulētiem pētījumiem.

 

Mums ir jāsaprot, ko tas nozīmē! Tā ir industrija, kuras vēsturē krimināla uzvedība ir ikdienas prakse

1) http://www.bmj.com/content/345/bmj.e4568?ijkey=d7cb8321e1cce2e79d2bccb98a738f8528d29401&keytype2=tf_ipsecsha&linkType=FULL&journalCode=bmj&resid=345/jul03_2/e4568,

2) http://blogs.findlaw.com/blotter/2009/09/pfizer-hit-with-largest-criminal-fine-in-us-history.html ,

3) http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2011/12/31/drug-industry-more-criminal-than-other-industry.aspx ,

4) http://www.citizen.org/documents/rapidlyincreasingcriminalandcivilpenalties.pdf ,

5) http://www.bmj.com/content/347/bmj.f7507

 

Nevienu nedrīkst piespiest iegādāties produktus no kompānijām, kas regulāri piekopj kriminālu rīcību. Tās ir tās pašas kompānijas, kurām ir pilnīga imunitāte jautājumos par vakcinācijas kaitējumiem., jo valdības tām devušas atļauju.

 

Māte, kuras bērns ir miris pēc vakcīnas ievadīšanas, dodas pie 16 ārstiem, jautājot, vai tie piekristu analizēt autopsijas paraugus, lai iegūtu atbildes par nāves cēloņiem, un visi atbild nē, tas nav iespējams, ka jūsu bērna nāves cēlonis varētu būt bijusi vakcīna – jūs uzdodat nepareizo jautājumu. Kā var atgrūst bažas pilnīgi bez tā izmeklēšanas?

 

Aelitas Folkmanes komentārs:

Vakcinācijas tēma arvien nopietnāk piesaista cilvēku uzmanību visā pasaulē. Šeit prezentētajā dokumentālajā filmā parādīti tikai daži no neskaitāmajiem neloģismiem un pretrunām vakcinētāju apgalvojumos, kuru saskatīšanai nav nepieciešama akadēmiskā medicīniskā izglītība, kā arī virkne reālo faktu far vakcinācijas kaitējumiem, vēsturi un politiku. Un tā ir tikai vakcinācijas problēmu ‘aisberga’ virsotnīte! Tajā pašā laikā, piemēram, BKUS Bērnu slimību klīnikas ārstei, pediatrei infektoloģei doc. Ilzei Gropei “kā ārstam liekas, ka diskusijām par vakcināciju nevajadzētu būt. Drīzāk, nevajadzētu būt diskusijām pret vakcināciju” (Avots).

 

Patiesībā ar Latvijas vakcinētājiem nekāda saruna par/pret vakcināciju pat nevar notikt, jo inteliģentas diskusijas norises prerekvizīts ir abu pušu argumentu (un jo īpaši to avotu un pamatojumu!) pārzināšana, bet pēdējo 10 gadu laikā, kopš sāku publiski uzstāties Latvijas presē un diskusiju forumos par vakcinācijas kaitīgumu, oponenti ne reizi nav izrādījuši pat mazāko interesi vai zināšanas par reālo vakcinācijas vēsturi

1) http://family.fizteh.ru/biblioteka/Immun-arpf71yhm82,

2) http://www.homeoint.ru/vaccines/opinions/hume/bechamp_or_pasteur.htm ,

3) http://www.dabas-berni.net/veseliba/p_exp.html ,

4) http://www.vacfacts.info/the-false-foundations-of-modern-medicine.html ,

5) http://preventdisease.com/home/tips78.shtml

 

par reālo statistiku http://preventdisease.com/news/10/102510_vaccines_did_not_save_us.shtml ,

 

par to, kā vakcīnu komponenti reāli ietekmē bērna un pieaugušā organismu

1) http://preventdisease.com/news/11/101111_Flu-Vaccine-Ingredients-As-Lethal-As-Ever-Dont-Risk-Your-Health.shtml ,

2) http://preventdisease.com/news/09/103009_vaccine_sterility_immunotoxicity_neurotoxicity.shtml ,

3) http://preventdisease.com/news/articles/vaccines_and_immune_suppresion.shtml )

 

par savu pieredzes bagāto ārzemju kolēģu viedokļiem

1) http://www.vaccinationcouncil.org/ , 2 http://www.youtube.com/watch?v=pdLMeULoujM. Ar neapbruņotu aci redzams, ka arī saprātīgākā publikāciju daļa profesionālajos ārzemju medicīnas žurnālos (piemēram, niecīgs uzskaitījums)

nav mūsu vadošo mediķu vakcinācijas jautājumos iemīļotākā lasāmviela – visticamāk, gan laika trūkuma, gan nezināšanas un negribēšanas, gan vienkārši valodas nezināšanas dēļ. Reālu argumentu vietā tiek atražotas tās pašas vecās bezpierādījumu klišejas (pamatā vāji copy+paste tulkojumi no Pasaules Veselības Organizācijas un tml. ‘uzsaukumiem’) ar jau pierasto neiztrūkstošo, uzspēlēti gaudulīgo emociju un iebaidīšanas devu – tikai tagad tās ir garākas, jo vakcinācijas aptvere rūk. Tomēr Rīgas Stradiņa universitātes Pediatrijas katedras vadītājai, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Bērnu slimību klīnikas vadītājai, LZA korespondētājloceklei, Dr.habil.med. profesorei Dacei Gardovskai šķiet, ka “Mēs, ārsti, komunicējam diezgan sausi, pamatojoties uz zinātniskiem terminiem, tādā valodā, ko cilvēki nespēj uztvert. Acīmredzot ir vajadzīga harismātiska persona, kurai, uzrunājot sabiedrību, cilvēki notic, neprasot argumentus. Bet pagaidām mēs ne vienmēr protam uzrunāt sabiedrību tā, lai mūsu argumenti atstātu iespaidu uz cilvēku ticību.” (Avots) Cien. profesore ir aizmirsusi novērtēt lielas daļas Latvijas iedzīvotāju inteliģenci, veselā saprāta, loģikas un patiesības atšķiršanas spējas klātesamību, kā arī svešvalodu zināšanas un interesi par to, par ko interesēties lielākā daļa mediķu vispār neuzskata par nepieciešamu.

 

ASV, kur iedzīvotāji ir slimākie pasaulē, vakcinācija ir obligāta, un tās realizācijai tiek pielietoti drakoniski līdzekļi, tāpēc tās iedzīvotāji izmisīgi cīnās par brīvas izvēles tiesībām vakcinācijas jautājumā. Latvijā šādas tiesības ir, un tas mums uzliek morālu pienākumu domāt par nākošo soli – par saprāta un zināšanu uzvaru pār nezināšanas un maldu radītām bailēm, par bērnu tiesību aizsardzības institūciju iesaistīšanu bērnu tiesību uz veselīgu veselības aprūpi aizstāvēšanā, par patiesas veselības mācības programmas izveidi skolām… Tai nav jābūt izmisīgai cīņai PRET vakcināciju! Tai ir jābūt konsekventai, apzinātai kustībai PAR plašu un reālu visas sabiedrības (mediķu tai skaitā) holistisku izglītību veselības jautājumos, kas ļautu atbildību par sabiedrības veselību pārcelt uz tiem pleciem, kur tai īstā vieta – uz mūsu pašu pleciem. Mūsu veselība ir atkarīga no mūsu dzīves veida, tai skaitā ļoti lielā mērā no tā, ko mēs ievadām vai neievadām savā organismā. Mūsu organisms ir mūsu personīgā teritorija, un jebkāda nesankcionēta, nepamatota vai vai ar meliem un iebaidīšanu manipulēta ielaušanās tajā ar kaitīgām substancēm ir uzskatāma par kriminālu vardarbību

P.S. Lai veicinātu Latvijas iedzīvotāju izglītošanos vakcinācijas jautājumos, ir nepieciešams no angļu uz latviešu valodu iztulkot apjomīgu materiālu kopu par vakcināciju. Šī darba veikšanai tiek meklēti palīgi.

Dokumentālās filmas atstāstu sagatavoja Aelita Folkmane.

 

© URL: http://apollo.tvnet.lv/zinas/nepopulara-patiesiba-par-vakcinaciju/648139

Jautājumi / Atbildes

Ar prieku atbildēsim uz visiem jūs interesējošajiem jautājumiem. Lūdzu norādiet savu vārdu, e-pastu, un jautājumu vai problēmas aprakstu. Atbildi nosūtīsim uz norādīto e-pastu. Ja vēlaties saņemt atbildi nekavējoties, lūdzu sazinieties ar mums izmantojot lapas augšā norādīto kontaktinformāciju.

*

Lūdzu aprēķini! 77 − = 73