Preču piedāvājums

  • Mūsu klīnikā vari iegādāties arī Baha ziedu produkciju. Baha ziedu terpijā izmanto 38 Baha ziedu esences. Baha ziedi palīdzēs visiem, kas nejūtas labi vai kaut kādā ziņā cieš (arī dzīvniekiem un augiem). Baha ziedi palīdz pārvarēt negatīvas emocijas. Baha ziedi palīdz atgūt iekšējo mieru, būt laimīgiem un veseliem.

 

  • Tagad arī Āgenskalna klīnikā “LAMU” krēmi. Premium sejas krēms veidots no gliemežu sekrēta un veicina ātru brūču sadzīšanas procesu, ir mitrinošs, nomierinošs un anti-kairinošs, netoksisks līdzeklis, drošs pat jutīgai ādai.

 

  • Pie mums var iegādāties “Polar Frost” aukstuma gēlus. Sastāvā ir dabīgi komponenti kā mentols un Aloe Vera, ar tai piemītošo šūnas atjaunojošo un pretiekaisuma efektu, kas ļoti vēlams mīksto audu sāpju kontrolei gan akūtu, gan hronisku sāpju gadījumā. Tas mazina un atvieglo muskuļu sasprindzinājumu, sastiepumus, mežģījumus.  Piemēro ārstējot: reimatiskus iekaisumus un artrīta tipa sāpes, artrozes, bursītu, saites un cīpslas.

 

  • Piedāvājam “Piedzīvojumu zelta klasiku” – izcilu piedzīvojumu meklētāju stāstus! Mūsu plauktos atrodami tādi piedzīvojumu grāmatu autori kā Džons Tērks, Linda Grīnlo, Bruno Baumanis, Treisija Edvardsa un Reinholds Mesners.

 

  • Mūsu plauktos atrodamas arī izglītojošas grāmatas par homeopātiju. Piemēram, Dž.Komptona Berneta “Homeopātiskā ārstēšana vai piecdesmit iemesli, lai būtu homeopāts” un Rasmas Kalniņas “Homeopātiskais mājas ārsts”.

 

  • Āgenskalna klīnikā iespējams ne tikai pierakstīties pie Baha ziedu speciālista, bet arī iegādāties kādu detalizētāku grāmatu par Baha ziediem. Plauktos atradīsiet Lauras Tidriķes “Baha ziedu terapija bērniem un viņu vecākiem”, Mehthilde Šefere “Baha ziedi – palīgs krīzes situācijā”, kā arī paša Edvarda Baha “Veselība pašu rokās”.

 

  • Neiztrūkstoša līteratūrā ir psiholoģijas nodaļa, tādēļ pie mums variet iegādāties arī Viestura Rudzīša grāmatas – “Dieviete”, “Nebeidzama varonība jeb Trāhīnietes” un “Pilni pagrabi partizānu”.

Jautājumi / Atbildes

Ar prieku atbildēsim uz visiem jūs interesējošajiem jautājumiem. Lūdzu norādiet savu vārdu, e-pastu, un jautājumu vai problēmas aprakstu. Atbildi nosūtīsim uz norādīto e-pastu. Ja vēlaties saņemt atbildi nekavējoties, lūdzu sazinieties ar mums izmantojot lapas augšā norādīto kontaktinformāciju.

*

Lūdzu aprēķini! 55 − 51 =