Aktualitātes

 • Lai Jūs varētu laicīgi plānot savus pierakstus, šeit speciālistu atvaļinājumi: fizioterapeite Elīza Auziņa06.06. – 12.06.; homeopāts dr. Edgars Mednis18.06. – 25.06.; fizioterapeite Gunta Veilande18.06. – 15.07.; psiholoģe Amanda Zariņa02.07. – 19.08..
 • Āgenskalna klīnika arī šogad piedalās Helsus festivālā 19.maijā, Jelgavā! Nāc un ieklausies! 🙂 Vairāk info šeit – Helsus Festivāls
 • 22.maijā 18:30 norisināsies ievadseminārs: “Baha ziedu terapija”. Nenokavē, piesakies! 🙂 Semināru vadīs – Baha ziedu terapijas praktiķe Kristīne Grasmane
 • Jums ir iespēja pieteikties uz homeopātes dr. Santas Liepas lekcijām! 🙂 
 • Izmaiņas “Āgenskalna klīnikas” darba laikā – 21.aprīlī klīnikai būs brīvdiena, toties cītīgi strādāsim 30.aprīlī! 🙂
 • 12.aprīlī, plkst. 18:00 notiks Gongu meditācija ar Kristu Džuliju Kirkupu!  Gongs ir Dzīvs. Tas visu dzird, uztver, jūt un saprot – tevī.
  Gongs ir sakrāls un ļoti sens instruments, caur kuru skan Visuma Balss… mūžīgā un nebeidzamā Skaņa, ko zinām, kā skaņu AUM!Šī skaņas meditācija vienmēr ir neparasts un brīnumains piedzīvojums – jo tajā mēs viegli ieejam savā patiesās un arī cilvēciskās būtības pasaulē. Notiek sastapšanās pašam ar sevi – cilvēku un dievišķo dvēseli – Gaismas un Mīlestības būtni.Gongs un Tibetas dziedošie trauki atklāj tev ceļu pie sevis un Radītāja veidotā Visuma – un šajā ceļā ir jābūt gatavam sevi burtiski iepazīt no jauna! Jo Visuma skaņas patiesais spēks, neļauj tev palikt neīstam – tā kārtu pēc kārtas noloba visas tavas maskas, izsmeļ visas duļķes, atbrīvo no visām nastām. Tas ir neparasts un daudzpusīgs process – tā kā atdzimšana. Skaņa darbojas pilnīgi visos līmeņos – kā šūnu, tā arī ēteriskajā ķermenī – enerģētiski.Skaņa izlīdzsvaro enerģijas, likvidējot enerģētiskos blokus visos ķermeņos. Gongu skaņa stabilizē centrālo nervu sistēmu, nostiprina imunitāti, palīdz pareizi darboties visai hormonālajai sistēmai, asinsspiedienam, sirdsdarbībai un visam organismam.Uz šāda veida grupas nodarbībām nav vēlams nākt grūtniecības pirmajos mēnešos, vai uzreiz pēc kāda veida operācijas. Cilvēki, kuriem ir sirds stimulācijas aparāts, vai titāna stieņi pēc operācijas, nedrīkst piedalīties šādās grupu nodarbībās.Līdzi jāņem siltas zeķes, pleds, spilventiņš un paklājiņš!Enerģijas apmaiņai ~ 15 eiro.Jāpiesakās zvanot vai rakstot sms, kā arī epastā vai Facebook lapā.
  Vietu skaits ir ierobežots.
 • Jaunums Āgenskalna klīnikā – Biodanzas nodarbību cikli! Būs iespēja vecākiem ar bērniem kopīgi rotaļāties un izdejot emocijas (vairāk lasi: Biodanza nodarbības vecākiem un bērniem), kā arī varēs uzlabot un “satikt” savu veselību ar Biodanza palīdzību (vairāk lasi: Satikt savu veselību ar Biodanza)! Zvani un piesakies!
 • Noskaties Gunitas Kleinbergas interviju par Kognitīvi biheiviorālo terapiju raidījumā “Neredzami redzamais” – https://www.youtube.com/watch?v=8e4FM42BD4w!
 • Dr. Mednis būs atvaļinājumā no 23.03.-02.04.. Par vizīšu laikiem Jūs informēs mūsu administratores! 🙂
 • 22.martā, plkst. 18:00 notiks pediatra, homeopāta lekcija par vakcināciju, ko vadīs dr. Edgars MednisLekcijā uzzināsiet:
  – Vakcinācijas kalendārā iekļautās vakcīnas,
  – Vakcinācijas tiesiskais regulējums,
  – Vai ir iespējams vakcīnas “sadalīt”?
  – Kādēļ būtu vērts vakcinēt bērnu,
  – Kādēļ nevajadzētu vakcinēt,
  – Vakcīnu sastāvs un iespējamās blakus parādības.
 • No 28.02. līdz 02.03. dr. Edgars Mednis būs atvaļinājumā. Par iespējamiem pieraksta laikiem, kā vienmēr, Jūs informēs mūsu administratores! 🙂 Āgenskalna klīnikas telpās 8.martā 18:30 norisināsies Marijas Blūmas-Kauliņas lekcija Attiecību enerģētika – sistēmiskās prakses! Spied uz linku un uzzini vairāk! 🙂
 • Marta sestdienās Āgenskalna klīnika būs “Topošo vecāku skola” vecmātes Anastasijas Pavlovičas Viļčinskas vadībā! Pirmā lekcija jau 10.martā! No 13:00 līdz 15:00 – lekcija latviešu valodā, bet no 16:00 līdz 18:00 – lekcija krievu valodā. Zvani, raksti, piesakies! 

 • Mums ir jauns speciālists – Ints Mūrnieks! Viņš piedāvā Tibetas tradicionālo terapeitisko masāžu Ku Nye, Dinamisko Elektro Neiro Stimulāciju, BodyArt vingrošanu un Himalaju dziedinošo trauku relaksāciju! Nāc uz pirmo BodyArt nodarbību jau 27.februārī plkst. 19:00! 🙂 Iepazīšanās cena tikai EUR 5,-
 • 15.februārī plkst. 18:00 notiks saruna ar pediatru un homeopātu Edgaru Medni par aktuālajām saslimšanām ziemas/pavasara periodā! Piesakies! 
 • Mūsu speciāliste Inga Mukša vadīs divas lekcijas – 7.februārī tēma – “Prāts un tā ietekme uz dzīves kvalitāti” un 8.martā“Sievietes veselības pamati”. Klikšķini uz saitēm un lasi vairāk!
 • Mūsu pediatrs – homeopāts dr. Edgars Mednis jaunākajā rakstā stāsta par temperatūras nozīmi cīņā ar slimību – Fitoterapeita Artūra Tereško un homeopāta Edgara Medņi padomi, ja ir augsta temperatūra
 • Izlasi jaunāko rakstu par cukuru – “Why sugar makes us feel so good?” un noskaties video!
 • Atgādinam, ka jau rīt no 18.30 līdz 21.30 “Āgenskalna klīnikas” telpās norisināsies nodarbība ar Mariju Blūmu – Kauliņu, tēma: Attiecību enerģētika. Vairāk lasi sadaļā: Lekcijas
 • Āgenskalna klīnika pievienojas 21 day sugar challenge! Dzīvot veselīgi un bez cukura. Spied šeit un uzzini vairāk, kā arī piesakies un saņem ikdienas e-pastus ar receptēm un ieteikumiem veselīgākam dzīvesveidam!
 • Mums ir jauna Jogas pasniedzēja – Barbara Medniece, kā arī jauns fizioterapeits – Uģis Bērziņš! Zvaniet un piesakies uz nodarbībām! 🙂
 • 18.janvārī plkst. 18:30 notiks Gongu meditācija , Āgenskalna klīnikas telpās! Vairāk lasi sadaļā: Lekcijas!
 • Pie mums ir atgriezusies fizioterapeite un masiere Krisitīne Dzenava! Zvaniet un rakstiet, lai pieteiktos uz konsultāciju! 🙂
 • Āgenskalna klīnikas telpās norisināsies nodarbība ar Mariju Blūmu – Kauliņu 11.janvārī, no 18.30 līdz 21.30, tēma: Attiecību enerģētika. Vairāk lasi sadaļā: Lekcijas
 • Priecīgus Ziemassvētkus!
 • Mūsu kolektīvam pievienojas psiholoģe Gunita Kleinberga un piedāvā īpašu terapijas metodi – Kognitīvi biheivorālo terapiju!
 • Mums ir jauna speciāliste – Agnese Ziediņa-Zariņa, kas ir Latvijā atpazīstamākā gaišreģe un dziedniece, spied šeit un lasi vairāk!
 • 7. decembrī plkst. 18:00 norisināsies Ingas Muškas lekcija “Sievietes bioenerģētika”.Lekcija ir par sievietes organismu, tā uzbūvi un lietām un darbībām, kas kaitē veselībai pēc holistiskās pieejas (Vienotības principa – viss ar visu ir vienots) un kas to veicina, dziedina – ikdienas prakse (ikdienā viegli, ērti pielietojamas lietas)Ir daudz dzirdēts runājam par to, ka mēs katrs indivīds esam vienots veselums, katrā no mums pastāv līdzsvars un katrs no mums sevī ietver abas polaritātes sabalansētā veidā. Taču ļoti daudzas austrumu reliģijas, garīgās prakses runā arī par to, ka tomēr vīrietis ir vairāk vienā polaritātē un sieviete otrā. Vīrietis Jaņ, sieviete Iņ. Ko tas nozīmē? Kas to nosaka? Tie ir jautājumi uz kuriem sniegšu atbildi lekcijas laikā. Stāstīšu par sievietes anatomiju, hormonālo sistēmu un citām organisma sistēmām un ārējās vides ietekmi un kopsakarībām. Kā tas ietekmē sievietes veselību, seksualitāti, hormonu un emocionālo līdzsvaru un daudzas citas sievietei svarīgas dzīves jomas. Kādas ir Dabas dogmas par sievieti – ko darot tā sev kaitē un kas tai ir nepieciešams veselīgai un sabalansētai dzīvei. Lekcija būs par ikdienas praksi, par to, ko ikdienā darām vai nedarām. Par pavisam parastām un ierastām lietām, kas ietekmē sievietes veselību. Ko nozīmē sievišķā prakse no ikdienas viedokļa un kāda ir nozīme un būtība tām praksēm, kas tiek pielietotas un pasniegtas semināru veidā. Lekcijas pamat būtība ir sniegt redzējumu par sievietes veselības svarīgākajiem aspektiem un pavisam vienkāršām ikdienišķām praksēm, kas prasa maz laika, bet dod lielu atdevi. Kā arī par to, kā sievietei sev palīdzēt, sevi balansēt un sakārtot strādājot darbā, kas prasa daudz enerģijas, spēku un rada stresu. Kādas sekas atstāj disbalanss un kā to novērst. Un vēl daudz kas cits. Atbildēšu arī uz jautājumiem tēmas ietvaros gan lekcijas laikā gan arī pēc tās. Lekcijas ilgiums – 1,5h. Cena – 15EUR
 • Mums ir jauna speciāliste – Marija Blūma-Kauliņa, kas ir Helingera metodes un bioenerģētikas speciāliste! Lai uzzinātu vairāk – spied uz linkiem!
 • Spied uz saites un lasi jauno rakstu no Ingas Muškas Aromterapija tās efektivitāte un profilakse vīrusu periodā!
 • Mums ir jauna speciāliste! Inga Muška ir aromterapeite, kristālterapeite, Reiki master un Koučinga speciāliste. Viņa par sevi saka: “Esmu par veselīgu cilvēku kā kopumu – viss mūsu ķermenī ir vienots, neko nevar noņemt, nogriezt vai atdalīt, esam vienots kopums visā – kas esam, no kā sastāvam un kas mums ir apkārt.” Lai pierakstītos – zvani!
 • 15.septembrī plkst. 18:00 notiks Gongu meditācija ar Ingu Rancāni! Iepriekš lūdzam zvanīt un pieteikties! Cena EUR 15,- , ilgums 1h30min.
 • Sadaļā “Interesanti – Sadaļa par vakcīnām un vakcināciju” ievietojām jaunu web linku, kas apkopo dažādus rakstus un viedokļus par vakcināciju. Lasām un domājam.
 • Mūsu plašajai komandai pievienojas arī sertificēta uroloģe – Inese Celmiņa! Lai ārstētu slimību izmanto kompleksu pieeju, izmantojot fizioterapiju, psiholoģisku palīdzību un homeopātiju. Piesakies!
 • Mums ir jauns masieris Reinis Porozovs, kurš nodarbojās ar ārstniecisko, sporta un klasisko masāžu. Reinis saka, ka “masāžas ārstnieciskā ietekme atjauno ķermeni, prātu un garu”. Zvani, raksti, piesakies!

 • Jau rīt, 6.jūlijā no 19:30 līdz 20:30, notiks Gongu skaņu meditācija! Tā ir īpaša arī ar to, ka skaņu viļņi aizskalo domas un pavisam nemanot aizved it kā citā dimensijā, tā ir iespēja piedzīvot sevi klusumā un mierā.Šajā vakarā skanēs planetārie gongi, Tibetas dziedoši trauki, sansula, kokle, kotomo un vēl citi instrumenti.Skaņas ceļojumā vedīs Inga Rancāne Mg.paed., Gongu, Reiki meistare.Meditācija notiek guļus, tāpēc paņem līdzi paklājiņu, spilventiņu, plediņu vai guļammaisu – visu sev nepieciešamo, lai būtu silti un ērti gulēt uz grīdas.Cena: 15 eiro
  Pasākumam piesakies zvanot 678 07 283!Gongi jau izsenis ir izmantoti kā terapeitisks instruments kas dziedina un transformē.
  Tie atbrīvo no stresa, nomierina, veicina atbrīvošanos no emocionāliem blokiem.
  Gongu skaņas ir iedarbīgas, jo to vibrācijas rezonē ar ķermeni. Tā skaņas atbrīvo bloķēto enerģiju, atslābina un nomierina. Gonga skaņa ir harmoniska, tā vibrācijas atbilst vesela organisma vibrācijām, ķermenis pieskaņojas un sākas atveseļošanās process.
 • 16.jūnijā plkst. 15:00 mūsu klīnikā, būs Atvērto durvju diena! Nāc un iepazīsties! Gaidīsim!
 • Mūsu brīnišķīgajam kolektīvam pievienojas jauna fizioterapeita asistente – Evija PriževoiteEvija patik saka – “Fizioterapija, manuprāt, ir unikāla rehabilitācijas nozare, kurā terapeits veido ļoti ciešu kontaktu ar pacientu, tāpēc ir svarīgi izveidot labas attiecības ar pacientu, jo tas jau ir puse no rezultāta.” Piesakies un izmēģini Evijas prasmes!
 • Mums ir labi jaunumi! Mūsu telpās atgriežas Joga pieaugušajiem, ko vada Andra Elvika! 🙂 Nāc un izmēģini! Pirmā nodarbība par ziedojumiem. Nodarbības notiek pirmdienās no 11:00 līdz 12:30 un trešdienās no 18:30 līdz 20:00. Uz nodarbību iepriekš jāpiesakās.
 • Šo sestdien un svētdien dodamies uz Jelgavu, lai piedalītos Helsus Festivālā! brauc arī tu! Festivāls notiks no 11:00 līdz 18:00 sestdien un no 11:00 līdz 17:00 svētdien! Tiekamies!
 • 19.05. 18:00 mūsu telpās notiks “Gongu Meditācija pilnvērtīgākai dzīvei”, kurā atbrīvosimies no ilūzijām jeb likvidēsim šķēršļus. Caur Plutona gonga skaņām transformēsim savu prātu un dvēseli, noārdīsim nevajadzīgo un pāraugušo, atbrīvojot vietu jaunajam un caur Venēras gonga skaņām piepildīsim sevi un savu dzīvi ar radošumu, atjaunojot patieso! Dalības maksa – 15 EUR. Lūdzu, pieteikties iepriekš!
 • Mums ir jauns fizioterapeits – Rūdolfs Lange! Viņš uzsver, ka rokas ir vienreizēja Dieva dāvana, kura sniedz cilvēkiem veselību un palīdz atrisināt dažādas ar to saistītas problēmas. Zvani un piesakies uz konsultāciju! 
 • 15. un 16. aprīlī plkst. 18:00 būs iespējams noklausīties lekcijas no mūsu speciālistes Annas Suhanovas! Lekciju tēmas: “Prieks būt sievietei vai sievietes dzīves ekoloģija” un “Brīnumu gaidās, vai kas būtu jāzina plānojot bērna ieņemšanu”. Lūdzam pieteikties uz lekcijām iepriekš, zvanot – 26667579 vai info@similia.lv!
 • Šo piektdien, 5.aprīlī, plkst. 18:00 notiks – “Ceļa izlīdzināšanas Gongu meditācija ar Evitu Sarmu”. Šoreiz ar meditācijas palīdzību līdzināsim ceļu sev priekšā, lai sasniegtu vēlamo un vajadzīgo, kā arī atbrīvosiemies no šķēršļiem!Būs gan Plutona, gan Venēras gons, kā arī Jupiteraun Fen (vēja, kosmiskā vēja) gongi, Tibetas dziedošie un Nepālas dziedinošie trauki.
  !!! Ņemot vērā vietu skaitu – lūdzam pieteikt dalību zvanot uz Āgenskalna klīnikas tālruni 678 07 283 !!! Tiekamies kopā-būšanā un skaņu priekā!
  Dalības maksa 15 €.
 • Darba laiki svētkos: 1.05. un 4.05., 13.05 – brīvdienas, bet strādāsim – 5.05.! Lai visiem priecīgi svētki!
 • Lasi rakstu par to kā vakcīnas tiek apstiprinātas un kādas kļūdas tiek pieļautas – šeit!
 • Lasi jaunāko rakstu ar Dr. Edgaru Medni – “Pārmaiņas būs. Patiesībā, tās jau notiek.”
 • Piektdien, 21.aprīlī, 18:00 notiks Gongu meditācija, šoreiz tematika – “Savu spēku atgūšanas gongu meditācija”, kuru vadīs Evita Sarma!Šoreiz caur Plutona, Venēras un citiem gongiem atgūsim savu spēku, ko atdodam nerealizētām vēlmēm.!!! Ņemot vērā vietu skaitu – lūdzam pieteikt dalību zvanot uz Āgenskalna klīnikas tālruni 678 07 283 !!!Ja vēlaties, līdzi varat ņemt savu paklāju vai pledu, taču uz vietas tie ir pieejami, kā arī ir iespēja ņemt līdzi kādu talismanu, lai tam piešķirtu papildu spēku!Tiekamies kopā-būšanā un skaņu priekā!
  Dalības maksa 15 €.
 • Šo piektdien, 7.aprīlī, plkst. 18:00 mūsu telpās norisināsies “Šķēršļu likvidēšanas meditācija ar Plutona un Venēras gongu”, Evitas Sarmas vadībā. Lai mērķi un vēlamie panākumi tiktu sasniegti, atbrīvosimies no ilūzijām jeb likvidēsim šķēršļus. Caur Plutona gonga skaņām transformēsim savu prātu un dvēseli, noārdīsim nevajadzīgo un pāraugušo, atbrīvojot vietu jaunajam un caur Venēras gonga skaņām piepildīsim sevi un savu dzīvi ar radošumu, atjaunojot patieso!
  !!! Ņemot vērā vietu skaitu – lūdzam pieteikt dalību zvanot uz Āgenskalna klīnikas tālruni 678 07 283 !!!

  Ja vēlaties, līdzi varat ņemt savu paklāju vai pledu, taču uz vietas tie ir pieejami, kā arī ir iespēja ņemt līdzi kādu talismanu, lai tam piešķirtu papildu spēku!

  Tiekamies kopā-būšanā un skaņu priekā!
  Dalības maksa 15 €.
 • Mūsu fizioterapeite Anita Šķēle turpmāk piedāvās arī Kraniosakrālo terapiju. Viņa saka, ka tā veicina būtisku dzīves kvalitātes un labsajūtas uzlabošanos ; atbrīvo ķermeni no iekšējas spriedzes, samazina sāpes un disfunkcijas, kā arī uzlabo kopējo pacienta veselību un visa ķermeņa funkcionālitāti. Zvani – raksti – piesakies jau tagad! 
 • Mums ir ļoti patīkami jaunumi! Mūsu komandai pievienojas jauns masieris – Raivis BukovskisViņš sevi raksturo kā aktīva dzīvesveida piekritēju un uzskata, ka viņa ķermenis ir viņa templis. Viņš uzskata, ka katram ir jāatrod lieta, kas liktu sirdij sisties ātrāk…Raivis nodarbojas ne tikai ar masāžu, bet arī ar teipošanu!Ja vēlies izbaudīt relaksāciju, ko sniedz masāža – zvani un piesakies!

Kā tā radās?

Kas un kādi ir šie Baha ziedi?

Kā tie var noderēt mūsu ikdienā?

Uz šiem un citiem jautājumiem 15.martā plkst. 18:30 varēsiet rast atbildes pie Baha ziedu terapijas praktiķes, konsultantes Kristīnes Grasmanes.

Āgenskalna klīnikas telpās Kristīne vadīs ievadsemināru – “Kas ir Baha ziedu terapija?”.

Būs arī iespēja kādu no Baha ziediem iegādāties sev, lai izmēģinātu terapiju.

Aicinām pievienoties!

Semināra ilgums: līdz 1,5h, cena: 8 EUR

Ierobežoto vietu skaia dēļ lūgums pieteikties pa: Tālr. 678 07 283; mob. tālr.: 26 66 75 79 vai rakstot uz e-pastu: info@similia.lv

 • Dr. Edgars Mednis būs atvaļinājumā no 3. līdz 12. martam. Pierakstīties var uz 1., 2. martu un sākot no 13.marta.
 • Jaunums un pirmatskaņojums Āgenskalna klīnikā – meditācija ar reti sastopamo Plutona gongu un ļoti radošo Venēras gongu jau 3.martā, plkst. 18:00!
  Āgenskalna klīnika un Evita Sarma aicina Jūs uz īpašu un transformējošu meditāciju.

Sagatavosimies pavasarim un attīrīsimies no tumsas, ienesot gaismu. Caur Plutona gonga skaņām transformēsim savu prātu un dvēseli, noārdīsim nevajadzīgo un pāraugušo, atbrīvojot vietu jaunajam un caur Venēras gonga skaņām piepildīsim sevi un savu dzīvi ar radošumu, atjaunojot patieso!!!! Ņemot vērā vietu skaitu – lūdzam pieteikt dalībuzvanot uz Āgenskalna klīnikas tālruni 678 07 283 !!!Ja vēlaties, līdzi varat ņemt savu paklāju vai pledu, taču uz vietas tie ir pieejami, kā arī ir iespēja ņemt līdzi kādu talismanu, lai tam piešķirtu papildu spēku!Tiekamies kopā-būšanā un skaņu priekā!
Dalības maksa 15 €.
 • KONKURSS!Āgenskalna klīnika dāvā Tev iespēju dziedināt savu prātu un ķermeni relaksējošā vai ārstnieciskā masāžā, ko vari laimēt sev un savam draugam!
  Masāžu veic masiere Indra Pētersone un fizioterapeite Anita Šķēle. Spied uz saites, izpildi noteikumus un piedalies izlozē! 🙂 https://www.facebook.com/agenskalnaklinika/photos/a.123519481025080.9611.120640277979667/1416354761741539/?type=3&permPage=1
 • Mēs – Evita Sarma un Jumis Ločmelis – aicinām uz citādu un ļoti īpašu meditāciju „Atgriešanās savā sākotnē”, kas norisināsies 17.01., 18:00.
  Caur bungu dobjo ritmu un varganu netveramo skaņu, caur spēcīgas balss dziļumu un Tibetas dziedinošiem traukiem, caur flautas dziesmu un gongu spēku ceļosim Visumā, Kosmosā un Sevī – atgriezīsimies savā Sākotnē, attīrīsim visu lieko un atjaunosim spēku, zināšanas un prieku! Atpūtīsimies un sagatavosimies jaunam Sākumam.!!! Ņemot vērā vietu skaitu – lūdzam pieteikt dalību zvanot uz 678 07 283.Ja vēlaties, līdzi var nemt savu paklāju vai pledu, taču uz vietas tie arī ir pieejami.Ir iespēja paņemt līdzi kādu talismanu, lai tam piešķirtu papildu spēku!Tiekamies kopā-būšanā un skaņu priekā!
  Dalības maksa – 20 €
 • Piektdien, 3.februārī Evita Sarma un Jumis Ločmelis aicina visus uz citādu un ļoti īpašu Gongu meditācijuCeļojums pie savas dvēseles zieda.
  Caur bungu dobjo ritmu un varganu netveramo skaņu, caur spēcīgas balss dziļumu un Tibetas dziedinošiem traukiem, caur flautas dziesmu un gongu spēku ceļosim Visumā, Kosmosā un Sevī. Atpūtīsimies un ieraudzīsim savu dvēseli. Parunāsim ar to un mēģināsim viņu izprast.!!! Ņemot vērā ierobežotu vietu skaitu – lūdzam pieteikt dalību: 26667579 vai info@similia.lvTiekamies kopā-būšanā un skaņu priekā 🙂 Dalības maksa – 20EUR.
 • Piektdien, 20.janvārī Gongu meditācija Sapņu ātrākai piepildīšanai. Evita Sarma un Jumis Ločmelis aicina visus uz citādu un ļoti īpašu meditāciju, kura palīdzēs ieraudzīt ceļu, lai ātrāk piepildītu kādu lielo sapni 🙂
  Caur bungu dobjo ritmu un varganu netveramo skaņu, caur spēcīgas balss dziļumu un Tibetas dziedinošiem traukiem, caur flautas dziesmu un gongu spēku ceļosim Visumā, Kosmosā un Sevī. Atpūtīsimies un sagatavosimies jaunam Sākumam.!!! Ņemot vērā vietu skaitu – lūdzam pieteikt dalību: 26667579 vai info@similia.lv
  Atceramies paņemt paklājiņu un pledu. Par enerģijas apmaiņu 20€Ir iespēja paņemt līdzi kādu talismanu, lai tam piešķirtu papildu spēku!
  Tiekamies kopā-būšanā un skaņu priekā 🙂
 • 6. janvārī, plkst. 17:30 pie mums notiks Gongu un Tibetas dziedošo trauku meditācija Evitas Sarmas vadībā! Meditācijas ilgums un cena – 2h un 15 EUR. Iepriekš jāpiesakās!
 • Jau 16. decembrī, plkst. 18:00 pie mums notiks Gongu un Tibetas dziedošo trauku meditācija Evitas Sarmas vadībā! Meditācijas ilgums un cena – 2h un 15 EUR. Iepriekš jāpiesakās!
 • Mums klīnikā ir jauna kolēģe – pēdu aprūpes speciāliste- Kristīne Cera – Belicka! Viņa parūpēsies par jūsu pēdām – tiks galā ar uzstaigājumiem, ieaugušiem nagiem, diābēta pēdām, problemātiskām pēdām. Iepriekš jāpiesakās!
 • Jaunums! Tagad ir pieejamas arī individuālās Gongu meditācijas pie Evitas Sarmas! Iepriekš jāpiesakās. Cena 60EUR.
 • Jau piektdien,11.11., plkst. 18:00 notiks ikmēnēša Gongu un Tibetas dziedošo trauku meditācija Evitas Sarmas vadībā! Zvani, raksti – piesakies!
 • Pie mums atgriežas uztura speciāliste Jeļena Pavlova! Ir iespējams pie viņas pierakstīties uz konsultāciju 17.novembrī un 15.decembrī! Izmanto iespēju!
 • 4.11. plkst. 18:00 notiks saruna par “Zīmju enerģiju, informāciju veselībai un labai dzīvei”. Sarunu vada māksliniece un zīmju pazinēja Brigita Ektermane. Runāsim par zīmēm, simboliem, saules gadu. Par zīmju lietošanu dziedniecībā un enerģiju līdzsvarošanu. Cena – 15EUR, ilgums 2h. Piesakies!
 • 26.10. plkst. 18:00 norisināsies pēdējā Gitas Ignaces lekcija no lekciju cikla un tajā runāsim par tēmu – “Uzturs mazuļiem un bērniem līdz skolas vecumam”. Piesakies! Cena – 15 EUR, ilgums 2h.
 • Jau rīt, 12.10., plkst. 18:00 notiks otrā lekcija no uztura speciālistes Gitas Ignaces lekciju cikla un šoreiz tēma būs “Auglību un uzturs”.  Nenokavē iespēju pieteikties!
 • No 27.10.pie mums būs iespējams arī nākt uz Jogas nodarbībām, ko vadīs Anita Šķēle! Joga notiks ceturtdienās 18:30!
  Pirmā reize par iepazīšanās cenu – 5EUR, atkātroti 10EUR un abonements uz četrām reizēm 35EUR! 🙂
  Kā arī visām topošajās māmiņām būs iespēja nākt uz Grūtnieču vingrošanu, ko vadīs Inese Auziņa! Ceturtdienās, plkst. 17:00! Cena par nodarbību 10EUR. 🙂
  Un visiem šiem jaunumiem pa virsu kā ķirsītis uz kūkas – visu oktobri Ajūrvēdas masāžu pie Initas Volmāres var apmeklēt ar 10% atlaidi! 🙂
 • Visa oktobra garumā notiks lekciju cikls par Uzturu un veselīgu dzīves veidu, kuras vadīs Gita Ignace, mūsu uztura speciāliste.
  Kā saka pati Gita: “Mēs katrs esam ļoti dažādi un katram ir savas fizioloģiskās vajadzības, un katra organismam piemērots uzturs. Lekciju kursā apskatīsim, kam būtu jāpievērš uzmanība kādā no specifiskiem dzīves posmiem. Runāsim, ko  svarīgi ievērot tiem, kas vēlas nomest liekos kilogramus; kas būtu jādara, lai uzlabotu auglību, vai arī, ja esi jau gaidībās, kas īpaši vajadzīgs tavam organismam; un kad mazais ķipars jau klāt, ko likt galdā viņam. Nebūsim pret savu organismu vienaldzīgi, nākam, izmantojam iespēju klausīties padomus no uztura speciālista un mainām savu dzīvi!”
  Pirmajā lekcijā “Uzturs tievētājiem” 05.10. plkst. 18:00 runāsim par veselīga svara zaudēšanu, lai nenodarītu pāri savam organismam, gluži pretēji, kā tievēt, lai uzlabotu vispārējo veselības stāvokli un pašsajūtu. Ko darīt, lai nomestie kilogrami neatgrieztos.
  2.lekcija – Auglība un uzturs – 12.10.
  3.lekcija – Uzturs grūtniecībā – 19.10.
  4.lekcija – Uzturs mazuļiem un bērniem līdz skolas vecumam. – 26.10.
  Piesakies!
  Cena par vienu lekciju – 15 eur; abonements uz visām lekcijām – 55 eur.
  Ilgums – 2h
 • Piektdien, 7. oktobrī, plkst. 18:00 notiks ikmēneša “Gongu un Tibetas dziedošo trauku meditācija” Evitas Sarmas vadībā! Piesakies! Cena – 15 EUR, meditācijas ilgums 2h.
 • Āgenskalna klīnikā 22.09. notiks bezmaksas ievadseminārs Baha ziedu terapijā, ko vadīs Baha ziedu terapijas praktiķe-konsultante Kristīne Grasmane. Sākums plkst 18:00, dalībnieku skaits ierobežots no 10- 12 cilvēki. Pietekšanās pa tālruni: 29418191. Šis seminārs notiks Edvarda Baha 130.dzimšanas dienas ietvaros, kad nedēļā no 19.-23.09. Baha ziedu terapijas praktiķi visā Latvijā piedāvā bezmaksas seminārus un 24. septembrī Edvarda Baha dzimšanas dienā Rīgā norisināsies konference (http://ziedu-energija.lv/lv/konference/). 
 • Visa septembra mēneša garumā Āgenskalna klīnikā pie Kristīnes Grasmanes konsultācijas Baha ziedu terapijā tiks piedāvātas ar 20% atlaidi.
 • Mums ir jauna fizioterapeite – Anita Šķēle,  kura ir strādājusi ar profesionāliem riteņbraucējiem un pievērsusies netradicionālajai medicīnai. Anita nodarbojas ar viscerālo terapiju, kinezioloģisko teipošanu, medical cupping un citām metodēm. Viņa ir arī Augstākā līmeņa Reiki skolotāja un apgūst arī Shiatsu masāžu. Zvani vai raksti mums un piesakies un fizioterapijas konsultāciju pie Anitas!
 • Labas ziņas! Gongu un Tibetas dziedošo trauku meditācija notiks katra mēneša pirmajā piektdienā! Tiekamies 2. septembrī plkst. 18:00! Piesakies! Meditācijas ilgums – 2h, cena – 15 EUR.
 • 17. augustā, plkst. 18:00 notiks saruna ar Agnesi Ziediņu – Zariņu: “Cilvēka enerģētika – ko tas nozīmē?”. Šajā vakarā Agnese stāstīs visu par un ap cilvēka enerģētiku. Kā viņa to izjūt, kādas cilvēka dzīves sfēras enerģētika ietekmē. Par auru, par čakrām, par astrālo ķermeni, par dvēseli. Tiks sniegtas rekomendācijas sevis sakārtošanai. Uz projektora tiks demonstrētas 16 enerģētisko ķermeņu vizualizācijas no Agneses personiskās darba pieredzes.

Par Agnesi:Agnese piedzima ar spēju redzēt pagātni, tagadni, gan arī nākotnes iespējamo versiju. Tāpat viņa spēj saskatīt smalko pasauli – eņģeļus, mirušos garus un citas enerģētiskas būtnes. Agnese spēj ieskatīties Jūsu iepriekšējās dzīvēs un var parādīt tās Jūsu pašu acīm. Agnese izjūt cilvēku emocijas, sajūtas, attieksmi, enerģētiku, veselības stāvokli. Tāpat viņa spēj attīrīt cilvēka astrālo ķermeni, čakras, sakārtot enerģiju plūsmu un caur to dziedināt no slimībām, mainīt notikumus uz labākiem. Saslēdzoties ar informatīvo lauku, Agnese spēj saņemt informāciju praktiski par visu, tāpēc sarunas ar viņu vienmēr ir interesantas. Par Agnesi Ziediņu detalizētāk var izlasīt viņas blogā www.domuspeks.lv sadaļā “Par mani”.

Tikšanās ar Agnesi ir iespēja ieskatīties reti kuram redzamajā, tomēr visiem eksistējošā pasaulē. Tā ir iespēja saņemt atbildes uz būtiskajiem jautājumiem. Tā ir iespēja iegūt izpratni. Iespēja ar jaunām zināšanām un caur darbu ar sevi būtiski vairot savas dzīves kvalitāti.

Uz pasākumu obligāti iepriekš jāpiesakās! Cena – 15 EUR.

 • Aicinām Jūs 3.augustā, plkst. 18:00 uz Gongu un Tibetas dziedošo trauku meditāciju! Gongs – sens un sakrāls meditatīvs instruments. Tā skaņu vibrācijas atbilst Visuma frekvencēm un rezonē ar cilvēka organisma vibrācijām, atjaunojot sākotnējā līdzsvarā. Gongu meditācija ir noderīga kad jārod atbilde vai jaaktivizē kāda jautājuma virzība, kā arī vispārējai organisma līdzsvara atgūšanai un harmonizācijai.
  Skaņu vibrācijas atdzīvina, atjauno un ļauj sajusties iekšēji spēcīgam un saplūst ar Visumu, kā arī satikt sevi. Gongi ir dziļš personīgās transformācijas un garīgās izaugsmes avots, tādēļ pirms doties meditācijā – svarīgs ir nodoms, jo meditācijas laikā notiek enerģiju sakārtošana, aktivizēšana.
  Gongu skaņas ārstnieciskā iedarbība maina apziņu un rada dziļu mieru, dāvā labsajūtu un veselību, uzlabo atmiņu, vairo enerģiju un prieku, atver radošumu, var tik rasti dziļi personiski atklājumi.
  Tibetas dziedošie trauki ir sens austrumu mūzikas instruments. Šie trauki rada unikālas skaņas, kas dziedinoši iedarbojas uz cilvēka dvēseli un fizisko ķermeni.
  Dziedošie trauki rada skaņu, kas ieved dziļā meditatīvā stāvoklī, kura mērķis ir sasniegt apskaidrību un apgaismību. Klausoties Tibetas dziedošo trauku skaņās, aktivizējas jūtu centri. Tas padara Tibetas dziedošos traukus par brīnišķīgu līdzekli, lai veiktu skaņas meditācijas, kā arī izmantot tos terapijas seansos vispārējai harmonizācijai un organisma līdzsvara atgūšanai. Šāda meditācija ir noderīga arī reizēs, kad jārod atbilde uz kādu jautājumu. Skaņu vibrācijas atdzīvina un ļauj sajusties iekšēji spēcīgam un saplūst ar Visumu.

Meditāciju vadīs gongu un tibetas trauku meditācijas speciāliste Evita Sarma
Pieteikties – zvanot! Cena – 15 eiro, meditācijas ilgums – 2h.

 • Jauna diena – jaunas ziņas! Mums ir jauna fizioterapeite – Inese Auziņa! Viņa labprāt nodarbojas ar profesionāliem sportisitem, dejotājiem, ar cilvēkiem ar kustību traucējumiem un cilvēkiem ar hroniskām sāpēm. Pieņem galvenokārt pieaugušos, kā arī strādā ar bērniem.

  Darba laiki:
  Pirmdien, piektdien – 9:00 – 15:00
  Otrdien, ceturtdien – 15:00 – 20:00

  Piesakies!

 

 • 28.jūlijā plkst. 18.00 Aicinām Jūs uz iepazīšanās semināru ar Minerālu Valstību. Visā cilvēces vēsturē akmeņi, jeb kā tos dažkārt dēvē – dārgakmeņi, ir pavadījuši cilvēkus ikdienas gaitās. Ametists, tirkīzs, lazurīts – cilvēki ticēja un tic to spējai piesaistīt veiksmi, bagātību un aizsargāt no neveiksmēm. Patreiz mēs dzīvojam informatīvajā laikmetā, bet akmeņi joprojām ir ļoti pieprasīti.Iepazīšanos ar kristāliem vadīs parapsiholoģe – ezotēriķe Irina Popova, kura ir “laulībā” ar akmeņiem jau 20 gadus.

 

 • 21.jūlijā plkst.18.00 lekcija – saruna ”Praktiski padomi mazu bernu aprūpē un ārstēšanā”.Tikšanās ar pediatru, homeopātu, dakteri Edgaru Medni. Jums tiks piedāvāti praktiski padomi mazu bērnu aprūpē un ārstēšanā. Varēsiet uzdod sev interesējošos jautājumus, uz kuriem dakteris Edgars Mednis labprāt atbildēs, daloties ar savu pieredzi un zināšanām.

 

 • 7.jūlijā plkst.18.00 seminārs ”Latvju zīmes veselībai un līdzsvarotai enerģijai”. Māksliniece, latvju zīmju pazinēja Brigita Ektermane stāstīs par latvju zīmju enerģiju, informāciju veselībai un veiksmīgai dzīvei. Maksa par semināru 15 eur, iepriekš jāpiesakās pa tālruni 26667579.

 

 • Piedāvājam astroloģes Līgas Pacēvičas 3 lekciju ciklu par sievišķības un vīrišķības tēmu – Sievišķības & Vīrišķības izzināšana ar astroloģijas palīdzību – 30.06.,14.07.un 28.07. plkst.18.00.Norises vieta Āgenskalna klīnika – Liepājas ielā 34. Pieteikties iepriekš pa telefonu 26667579,norādot arī savu dzimšanas laiku un vietu.
  • Maksa par lekciju: apmeklējot visas 3 lekcijas – 30eur; vienas lekcijas cena 15eur.
   Lekcijas ilgums: 2h

   

  • Sākot ar jūniju, Āgenskalna klīnika pāriet strādāt uz vasaras darbalaiku: pirmdienās 9.00 – 17.00, otrdienās 12.00 – 20.00, trešdienās 9.00 – 17.00, ceturtdienās 12.00 – 20.00, piektdienās 9.00 – 17.00.

   

  • Sakarā ar lielo interesi, Āgenskalna klīnikā seminārs ”IESKATS AURA – SOMAS KRĀSU SISTĒMAS PAMATOS”.

   Atkal tiekamies ar SANITU LABLAIKU – krāsu sistēmas Aura -Soma speciālisti, kā arī kundalini jogas un mandalu dejas skolotāju.
   Semināra datums 2.jūnijs plkst.18.00. Semināra maksa 20 EUR
   Vietu skaits ir ierobežots.
   Iepriekš piesakieties pa tālruni 26667579, 67807283.

   

  • Jau šo sestdien un svētdien tiekamies HELSUS FESTIVĀLĀ!!! ĀGENSKALNA KLĪNIKAS HELSUS FESTIVĀLA programma.
   (21.05. – 22.05. Jelgava, Pasta sala)

   21.maijā:
   Ance Šternberga – Naturopāte.
   Pastāstīs, kas ir naturopātija. Holistiskā veselība.
   Līga Pacēviča – Astroloģe.
   Astroloģiskās ekspress konsultācijas.
   Inita Volmāre – Ajūrvēdas masāžas speciāliste.
   Pastāstīs par ajūrvēdas masāžām un to iedarbību, demonstrēs roku masāžu un ekspress plecu masāžu.
   Gita Ignace – Uztura speciāliste, auglības atpazīšanas metodes konsultants.
   Veselīgs uzturs – pastāstīs kā sabalansēt veselīgu uzturu.
   Agnese Ziediņa – Zariņa – Dziedniece gaišreģe, personības izaugsmes konsultante (12.00-13.00)
   Izstāde ,,Astrāls” (12.00-13.00)
   Edgars Mednis – Homeopāts.
   Vadīs lekciju par bērnu veselību.

   22.maijā:
   Amanda Zariņa – Psiholoģe.
   Diskusija par bērnu attīstības normām un pozitīvo audzināšanu.
   Inita Volmāre – Ajūrvēdas masāžas speciāliste.
   Pastāstīs par ajūrvēdas masāžām un to iedarbību, demonstrēs roku masāžu un ekspress plecu masāžu.
   Līga Pacēviča – Astroloģe. Astroloģiskās ekspress konsultācijas.
   Agnese Ziediņa – Zariņa – Dziedniece gaišreģe, personības izaugsmes konsultante.
   Pastāstīs par sudraba OM. Grāmatas prezentācija.

   

 • Āgenskalna klīnikā visu maija mēnesi masāža pie mūsu fizioterapeites Kristīnes Dzenavas ar 30% atlaidi.
  Zvaniet, lai pierakstītos: 26 66 75 79.
 • Mums ir prieks jūs iepazīstināt ar Āgenskalna klīnikas jauno logopēdi Gunu Šteinerti.Guna Šteinerte piedāvā –
  Minhenes funkcionālās attīstības diagnostika.
  Runas terapija bērniem ar runas un dzirdes funkciju taucējumiem- dislālija, alālija, logoneiroze.
  Alternatīvā komunikācija bērniem ar ierobežotu runu- autisms, Dauna sindroms.
  Tauriņpieskārienu terapija.
  Sejas- mutes zonas logopēdiskā masāža.
  Logoritmika runas, ritma izjūtas veidošana.
  Grafomotorie vingrinājumi smalkmotoro iemaņu nostiprināšana.
  Rakstīšanas traucējumu korekcija ( disgrafija).
  Lasītprasmes traucējumu korekcija ( disleksija).
 • 5.maijā plkst.18.00 seminārs: “Krāsu diagnostikas un terapijas pamati”.
 • Tikšanās ar Aura-Somas metodi Sanitas Lablaikas vadībā.
  Kas ir Aura-Soma?
  Aura-Soma ir īpaša dziedniecības metode, kurā tiek izmantotas gaismas un krāsu vibrācijas, ir balstīta uz spēju sadzirdēt savu iekšējo balsi un mākslu sajust Dabu, savu Dvēseli. Aura- Soma palīdz ieraudzīt gaismu sevī caur līdzsvara eļļām Equlibriumiem un apzināties disbalansa un slimību cēloņus. Tie parāda mums mūsu attieksmi pret dzīvi un mērķiem, kur esam šobrīd un kurp virzamies. Aura-Soma dziedniecības procesā izmanto smalkās enerģijas, kas mijiedarbojas ar cilvēka ķermeņa enerģētiku stabilizē tā garīgo, mentālo un emocionālo līmeni, kā rezultātā uzlabojas fiziskais stāvoklis. Dvēseles , Apziņas un ķermeņa dziedināšana ir ietverta Aura-Somas krāsu pasaulē.
  Aicinam Tevi iepazīties ar Aura-Somu krāsu pasauli . Darbosimies arī praktiski sajūtot ,izjūtot šīs smalkās enerģijas klātienē.
 • Semināra cena 20 EUR.
  Piesakieties pa tālruni 26667579.
 • Sākot ar 15.aprīli, mūsu klīnikā jaunas cenas!!!
 • 29.martā plkst.18.30 esiet laipni lūgti uz semināru:
  ”VAKARA SARUNA PAR BAHA ZIEDU TERAPIJU”.
  Omulīgā gaisotnē Jūs iepazīsieties ar Baha ziedu brīnumaino iedarbību dzīves kvalitātes uzlabošanai. Būs arī garda tēja un kāds našķis. Zvaniet, lai pierakstītos:
  678 07 283, mob. 26 66 75 79
 • No 11.marta līdz 20.martam dr.EDGARS MEDNIS dodas atvaļinājumā.
 • Āgenskalna klīnikā marts BAHA ZIEDU mēnesis!!!
  Konsultācija pie BAHA ZIEDU konsultantes KRISTĪNES GRASMANES ar 30% atlaidi.
  Zvaniet, lai pierakstītos:
  678 07 283, mob. 26 66 75 79
 • Mēs par pozitīvām pārmaiņām!
  Esam jaunās telpās Āgenskalnā.
  Tiekamies LIEPĀJAS IELĀ 34!!!
 • Ir prieks paziņot, ka mūsu klīnikā tagad ir pieejama arī ajurvēdas masāža, ko veic sertificēta ajurvēdas masiere Inita Volmāre.
  Droši zvaniet, lai izbaudītu masāžas brīnumaino iedarbību:
 •  MĒS ESAM TAS, KO MĒS ĒDAM – sen zināma patiesība.
  Sākot ar šā gada 10.novembri, Āgenskalna klīnikā darbu uzsāk uztura speciāliste Gita Ignace. Jums ir lieliska iespēja uzlabot gan veselību, gan ārējo izskatu.

  Gita Ignace piedāvā:

  • uztura konsultācijas;

  • auglības atzīšanas metodes konsultācijas:

  • pāriem ar samazinātu auglību,

  • pāriem, kas dabīgi vēlas atlikt bērniņa ieņemšanu,

  • sievietēm, ka vēlas sakārtot savu ciklu, samazināt PMS (pirmsmenstruālais sindroms) izpausmes, iepazīt savu organismu citādā veidā.

   

 

 

 

 

 

 

Lai mērķi un vēlamie panākumi tiktu sasniegti, atbrīvosimiem no ilūzijām jeb likvidēsim šķēršļus. Caur Plutona gonga skaņām transformēsim savu prātu un dvēseli, noārdīsim nevajadzīgo un pāraugušo, atbrīvojot vietu jaunajam un caur Venēras gonga skaņām piepildīsim sevi un savu dzīvi ar radošumu, atjaunojot patieso!

!!! Ņemot vērā vietu skaitu – lūdzam pieteikt dalību zvanot uz Āgenskalna klīnikas tālruni 678 07 283 !!!

Ja vēlaties, līdzi varat ņemt savu paklāju vai pledu, taču uz vietas tie ir pieejami, kā arī ir iespēja ņemt līdzi kādu talismanu, lai tam piešķirtu papildu spēku!

Tiekamies kopā-būšanā un skaņu priekā!
Dalības maksa 15 €.

Jautājumi / Atbildes

Ar prieku atbildēsim uz visiem jūs interesējošajiem jautājumiem. Lūdzu norādiet savu vārdu, e-pastu, un jautājumu vai problēmas aprakstu. Atbildi nosūtīsim uz norādīto e-pastu. Ja vēlaties saņemt atbildi nekavējoties, lūdzu sazinieties ar mums izmantojot lapas augšā norādīto kontaktinformāciju.

*